Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Nástenné maľby na more

koho by zaujímalo, či žijete uprostred mesta? Zaslúžite si prísť domov a pohodlne sa usadiť a pozerať sa na oceán s pokojom, ktorý zvyčajne pociťujú iba rybári. Preto sme tu, aby sme vám poskytli našu úžasnú zbierku nástenných malieb na mori , aby sme vás trochu priblížili k hlbokému modrému moru. S toľkými nádhernými vzormi, z ktorých si môžete vyberať, sme si úplne istí, že v našom obrovskom a neustále sa rozrastajúcom katalógu morských nástenných malieb niečo bude! Budete skutočne rozmaznaní na výber! Príďte si teraz prehliadnuť!


vyplávajte s nami a kúpte si fototapetu na pláž


od našej nádhernej pláže po epické lagúny, v našej zbierke nástenných malieb s výhľadom na oceán bude určite niečo, čo vyhovuje vašim potrebám . už nikdy nepocítite potrebu ísť do plážového letoviska! Pre deti s morskými pannami a pirátmi máme dokonca nejaké kreslené obrázky na pláž a more! Budú radi vo svojej spálni vytvárať tak kúzelnú a jedinečnú atmosféru! Nikdy nebudú chcieť odísť! Všetci ich priatelia budú tak žiarliť a vždy budú chcieť prísť! Tak prečo si neoddýchnuť a užiť si slnko a vlny s týmito fantastickými nástennými maľbami na pláži už teraz!

všetky nástenné maľby v našej kolekcii nástenných malieb na pláž sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, vďaka čomu získate vynikajúci obraz, ktorý časom nezafarbí. Tiež neroztrhnú, neroztrhajú ani neodrážajú nežiaduce svetlo vo vašej domácnosti. Perfektne sa hodia! Aplikácia našej tapety na pláž je

Fototapeta s výhľadom na more s prispôsobiteľným názvom. Tt tiež môžu byť zdobené v akomkoľvek inom priestore vášho záujmu a jeho aplikácia je veľmi jednoduchá.
Fototapeta s výhľadom na more s prispôsobiteľným názvom. Tt tiež môžu byť zdobené v akomkoľvek inom priestore vášho záujmu a jeho aplikácia je veľmi jednoduchá.
Nový
Prispôsobiteľný
56

1-24 z 76 fototapeta