Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Tácky citácie

Ako by ste chceli vyzdobiť svoj konferenčný stolík obľúbeným citátom alebo príslovím? Prečo nevyskúšať niektorú z našich originálnych podložiek s ponukami! Nezostanú bez povšimnutia všetkých vašich návštevníkov a priateľov! V našej kolekcii máme toľko jedinečných a brilantných vzorov, že si každý z nich zamilujete! Náš báječný dizajnérsky tím pridáva do nášho katalógu neustále nové tácky so zábavnými citátmi, aby váš ideálny dizajn nebol nikdy príliš ďaleko! Pozri sa teraz!

rozosmiať alebo rozplakať niekoho našimi výrokmi o dráhe


od inšpiratívnych výrokov ako „odlíš sa“ až po tácky propagujúce „lásku“ - v inšpiratívnych katalógoch citátov máme pre každú domácnosť niečo v každej tácke! Máme dokonca aj špeciálne roztomilé výroky pre tácku na valentína!   aké je to skvelé! Budete môcť urobiť svoj špeciálny, romantický deň tým trochu jedinečným! Naše ponuky kávových tácok sú ideálnym darčekom pre každú oslavu vo vašej rodine! Už vám nikdy nebudú chýbať nápady na darčeky! Možno vás dokonca uznajú za darčeky pre horskú dráhu!

práve si kúpil nový stôl? Nechces na tom ziadne znacky od kavy? žiadne nebudú! Všetky naše vtipné tácky sa veľmi ľahko umývajú a utierajú, čo znamená, že vydrží dlho! Bez ohľadu na to, či je to káva alebo víno, sme si istí, že sa odlepia! Naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných vinylových materiálov, ktoré sú protišmykové a antialergénne. Každý na vašej ulici bude rád citovať vinylové tácky a bude ich chcieť vlastniť tiež! Budeš reč na ulici!

máte malú otázku o našich ponukách tácky? Mozno aj velky? žiadny problém! Náš tím zákazníckych služieb vie všetko, čo treba vedieť o výrokoch o dráhe, a bude vás preto môcť viesť správnym smerom! Stačí im poslať správu a hneď sa vám ozvú! Neváhaj, odpovedajú veľmi rýchlo a sú veľmi priateľskí!

prestaň! Nemysli dvakrát! Určite si teraz vyberte z nášho rozsiahleho katalógu podložiek so zábavnými výrokmi! Vyberte si tácku, ktorá najlepšie vyhovuje vám a vašej domácnosti, aby vaši hostia videli, že vám záleží na každom malom detaile. Budú na vás tak žiarliť! Za tak fantastickú nízku cenu za taký úžasný produkt, jednoducho nie je dôvod, aby ste si ho dnes nekúpili!

1-9 z 9 pivné tácky