Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na nábytok

Fantastická zbierka dekoratívnych nábytkových nálepiek, všetko na mieru pre tento holý kus nábytku vo vašej domácnosti!

nábytok je všade, každý má nábytok. Ale nie každý zdobí svoj nábytok! Dobre, my v tenstickers sme na jedno-obchodné misie, aby to zmenili! Náš mimoriadne talentovaný tím dizajnérov zostavil rozsiahlu kolekciu úžasných nálepiek na nábytok , ktoré by mohli byť perfektné pre tento náhradný kus nábytku, ktorý potrebuje smrek! Stôl, dvere, podlaha, skriňa, skriňa - pre všetky tieto veci máme niečo ďalšie! Rozmanitosť je vynikajúca - nech hľadáte čokoľvek, možno pre vás máme len to pravé!

osviežte svoj domov nálepkami na nábytok


a výhody našich nálepiek na nábytok tam nekončia - ponúkame tiež komplexný servis prispôsobenia! Ak teda máte nejaký dizajn, o ktorom si myslíte, že by mohol byť skvelým dekorom nábytku , pošlite ho e-mailom na adresu %year% a budeme pracovať na vytvorení perfektnej nálepky pre vás! Medzitým, ak v našom katalógu nájdete nálepku, ktorú by ste chceli akýmkoľvek spôsobom zmeniť, sme radi, že to urobíme, takže či už ide o pridanie niekoľkých slov, odstránenie niektorých podrobností alebo zmenu farieb, urobíme všetko, čo bude v našich silách. Možno môže, aby sa ubezpečil, že dostanete presne to pravé nábytkové vinyl pre vás!

teraz si povedzme samy o sebe. jednoduché použitie, mimoriadne dlhá životnosť a kompletné so všetkými informáciami, ktoré potrebujete o nálepkách! Medzitým nezanechávajú po odstránení absolútne žiadne škody ani zvyšky, takže ak sa rozhodnete, že nálepky nie sú pre vás, potom žiadny problém! Steny sa objavia, akoby tam nikdy nebola nálepka na nábytok. Môžete sa trochu obávať, že povrch a materiál vášho nábytku nemusia byť vhodné pre naše vinylové nábytkové obtisky. naše nálepky sú vhodné pre väčšinu povrchov. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi poskytneme všetky potrebné informácie.

nábytok je všade, tak prečo nezabudnúť, že váš vyniká? Radi by sme vám pomohli s našimi fantastickými návrhmi. Môžu byť prilepené na akýkoľvek nábytok, ktorý chcete! Pokračujte a dajte svojmu zariadeniu nejaký život a charakter, urobí taký veľký rozdiel vo vašej izbe a dome! Prezeraj teraz


Nálepka s nábytkom obsahujúca rôzne oblečenie, ako je košeľa, sukňa, ponožka, ktorú môžete strihať, aby ste ju mohli naniesť na každý povrch skrinky, aby ste si ju udržali poriadok.
3.99

1-24 z 359 nálepky na stenu

Filtrovaním vyhľadávania znížite počet výsledkov