Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

3d tapety

chcete vo svojich izbách zanechať úžasnú atmosféru, na ktorú budú všetci žiarliť? Pozrite sa na naše jedinečné a super 3d tapety! Dodajte svojmu domovu ďalší rozmer pomocou našej širokej škály vzorov! Pre každého je k dispozícii 3d dizajnová tapeta a sme si istí, že niektorú z našich si obľúbite.

od pestrofarebných vzorov bludiska až po jemné a podhodnotené geometrické ilúzie, z tejto kolekcie nájdete pre vás dokonalý 3d nástenný kryt. Náš úžasný dizajnérsky tím pracoval neuveriteľne tvrdo, aby vám priniesol túto úžasnú kolekciu, ktorá vám vyrazí dych. Sme prešli, sme si istí, že máme ten pravý pre vás a váš domov!

super a úžasné 3d tapety na plochu!

tu v tenstickers sme si istí, že pridanie tapety je jednou z najlepších investícií, ktoré môžete pre svoj domov urobiť. Aj keď, ako všetci vieme, neustále dochádzalo k móde a módnym trendom, tapety zostávajú jedným z najlepších spôsobov, ako pridať dizajn bez toho, aby ste trvalo zmenili alebo poškodili svoje steny, čo vám umožní využívať výhody súčasného trendu a štýlov. Naše 3d nástenné závesy sú dokonalým príkladom a dodávajú vášmu domovu úžasné výhody, ako je teplo, štýl a hĺbka, ktoré sú viditeľné v každej miestnosti. Sú to dokonalé dotyky, o ktorých ste nikdy nevedeli, že vám chýbajú, a budete sa ťažko usilovať o to, aby ste bez nich opäť mohli žiť!

táto tapeta s 3d vzormi má neuveriteľne plynulý a ľahký proces aplikácie, pričom zakrýva všetky predchádzajúce nedostatky, ktoré nechcete, aby vaši hostia videli. Nedôjde k vzniku vrások, škvŕn alebo bubliniek a pri ich vystavení veľkému množstvu svetla nedôjde k ich lesku alebo odrazu, čo z nich robí ideálne riešenie pre každú miestnosť v každom dome. Trvanlivosť týchto výrobkov je takmer príliš dobrá na to, aby to bola pravda, vydržia vám po mnoho ďalších rokov, takže bez ohľadu na to, či chcete svoju úžasnú 3d tapetu meniť každý druhý rok alebo každých 10 rokov, môžete to bez problémov urobiť!

ak vás proces žiadosti veľmi znepokojoval, dajte nám pokoj. Pokyny nájdete na našom webe a nie je to vôbec ťažké. Nájdete rady týkajúce sa odporúčaných nástrojov a pred, počas a po aplikácii. Použitie vašej dokonalej 3d tapety nemôže byť o nič menej stresujúce!

nestrácaj už čas! Zakúpte si svoj 3d dizajnový nástenný kryt ešte dnes a pocítite výhody pre seba.


1-18 z 18 tapeta