Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Priesvitné nálepky

Zbierka priesvitných vinylových nálepiek. Ozdobné priesvitné nálepky, ktoré sú ideálne na zachovanie súkromia alebo na rozdelenie dvoch samostatných priestorov, pričom stále umožňujú prechod svetla.

priesvitné nálepky s rôznymi zábavnými vzormi, ktoré sú ideálne pre sprchy, okná alebo dokonca priestory vo vašej kancelárii, ktoré si chcete ponechať v súkromí, alebo ich dokonca použiť na vytvorenie rôznych pracovných plôch. Oživiť prázdne priestory a zároveň praktickým spôsobom zdobiť.

ľahký a jednoduchý spôsob, ako transformovať miestnosti a úplne zmeniť dekoráciu pomocou ozdobného skrutkovania. Pretože zmena štýlu nemusí spôsobiť komplikácie alebo byť drahá. Vyberte priehľadnú nálepku na okno, ktorú práve potrebujete, a úplne zmeňte spôsob, akým zdobíte každú izbu.

dekoratívny vinyl na priesvitné alebo matné sklo určené na ochranu intímnosti priestoru bez zmeny svietivosti vonkajšieho prostredia alebo do samostatného prostredia.

priesvitné vinylové nálepky pre viac možností

sú najlepšou voľbou na zdobenie sklenených okien a dverí, pretože vinylové obloženie umožňuje priechod svetla cez sklo, ale súčasne neznižuje jas a zaisťuje, že na druhej strane nie je vidieť nič, čo zvyšuje súkromie ,

priesvitný lepiaci štítok sa používa na ozdobenie kancelárií, kancelárií, zasadacích miestností, sprchovacích obrazoviek... Existuje množstvo priesvitných vinylov na sklo rôznych farieb, ale najčastejšie sa používa tzv. Kyslý efekt vinylu (sivastý odtieň) ).

v prípade, že by ste chceli priesvitný farebný dekoratívny vinyl na okná v našom katalógu, nájdete požadovanú voľbu s nekonečným počtom možností a produktov z čoho vyberať.

okrem toho sú naše možnosti prispôsobenia nekonečné, pretože si môžete zvoliť opatrenia, ktoré potrebujete na pokrytie požadovanej plochy podľa vašich predstáv.

pozrite sa na naše priesvitné nálepky na okná a uvidíte, že môžete získať súkromie za veľmi nízke ceny. Náš priesvitný vinyl je špičkovej kvality!

všetky naše nálepky sa ľahko nanášajú a po odstránení nezanechávajú žiadne zvyšky. Vyberte si z našej ponuky veľkostí alebo nám pošlite e-mail na adresu info@tenstickers. Co. Uk, ak potrebujete konkrétnejšie veľkosti.
Ozdobná dekoratívna arabská vzorová nálepka na okná, ktorá vrhá na okno jedinečnú krásu, ktorú budete doma obdivovať. ľahko použiteľný dizajn.
Ozdobná dekoratívna arabská vzorová nálepka na okná, ktorá vrhá na okno jedinečnú krásu, ktorú budete doma obdivovať. ľahko použiteľný dizajn.
2.99
Ozdobná nálepka na okienko rastliny vytvorenej vo vzhľade záhrady s pekným farebným kvetom, ktorý okná skrášľuje.
Ozdobná nálepka na okienko rastliny vytvorenej vo vzhľade záhrady s pekným farebným kvetom, ktorý okná skrášľuje.
2.99

1-24 z 106 nálepky na stenu