Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Oblika

Vinylové koberce z kvetov a rastlín

zbožňujete kvety, ale máte taký rušný život, že nemáte čas na vodu, prerezávanie a starostlivosť o ne? Prečo nezvažovať jeden z našich kvetinových a rastlinných vinylových kobercov? Nielenže tieto krásne kvetinové vzory nevyžadujú starostlivosť, ale nestrácajú ani farbu ani vädnutie, ako to nakoniec robia všetky skutočné kvety a rastliny. Je to vďaka našim kobercom so vzorom kvetín a rastlín, ktoré sa vyrábajú s vysokokvalitnými svetlými farbami, ktoré sú mimoriadne dlhé.

náš úžasný tím dizajnérov vytvoril širokú škálu kvetinových a rastlinných vinylových rohoží v mnohých rôznych vzoroch, farbách a veľkostiach, čo znamená, že ten pravý pre každého alebo akúkoľvek izbu je tu a čaká na vás, kým si ho kúpite. S pridaním nášho vlastného meracieho nástroja budete mať možnosť získať vinylové podlahy so vzorom kvetu a rastlín v perfektnej veľkosti, bude to vyzerať, akoby sa tam vždy stretlo, takže všetci vaši hostia budú v úcte.

nechajte kvitnúť vaše izby

dekoratívny dotyk, ktorý poskytuje náš koberec s kvetinovým a rastlinným potlačom, dodá do každej miestnosti toľko farby a svetla a zanechá vás upokojujúci pocit, takže vás zaujíma, ako ste niekedy žili bez jedného predtým. Otepľovanie, ochrana a zvyšovanie hĺbky miestnosti sú niektoré z hlavných čŕt, ktoré naše dychové koberce s kvetinovým vzorom majú. Z toho všetkého môžete mať úžitok z nákupu tohto úžasného produktu.

naše koberce z vinylových kvetov a rastlín z pvc sú ideálne pre rušnú domácnosť, pretože sa o ne starajú jednoducho. Nielen ich musíte zalievať, ale nemusíte ich ani vysávať! Jeden utrite navlhčenou textíliou a všetko triedené! čo vám dá o jednu prácu menej. Sú tiež mimoriadne odolné voči vyblednutiu a akýmkoľvek problémom, ako je roztrhnutie, pričom chránia vašu podlahu pred škvrnami, poškriabaním alebo rozliatím. Náš úžasný vinyl je hypoalergénny a nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre deti domácich miláčikov, čo vám umožní relaxovať bez obáv! Rovnako ako všetky naše výrobky, aj tieto kvetinové a rastlinné vinylové koberce sú neuveriteľne vysokej kvality a odolné, skutočne je to najlepší spôsob, ako dodať vášmu domovu osobitý nádych.

aby sme to ešte doplnili, niektoré naše podlahy z vinylových kvetín a rastlín sú dokonca prispôsobiteľné, takže na čo ešte čakáte? Dajte svojmu domovu taký osobný výber, aký si zaslúži táto úžasná zbierka.
Tento veľkolepý vinylový koberec obdĺžnika naplnený kvetinovými dlaždicami, ktorý bude vyzerať skvele vo vašej obývacej izbe. Je protišmykový a veľmi trvanlivý.
Tento veľkolepý vinylový koberec obdĺžnika naplnený kvetinovými dlaždicami, ktorý bude vyzerať skvele vo vašej obývacej izbe. Je protišmykový a veľmi trvanlivý.
33.25

1-24 z 169 vinylové koberce