Filtre

Téma

Povrch

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Detské nálepky na palube

ak hľadáte nálepky, ktoré sa dajú použiť na vaše auto a ktoré ostatným oznámia, že na palube máte malú, je to ideálna kolekcia pre vás! Prehľadajte naše dieťa na palube nálepiek. S niekoľkými zábavnými vzormi, ktoré sa pohybujú vo farbách, si určite nájdete svoje perfektné dieťa na palube nálepky. Bezpečnosť je prioritou pre rodiny s deťmi, ktoré majú vo svojom aute najmenších. Tieto výrobky upozornia ostatných vodičov a oznámia im, že by mali bezpečne jazdiť okolo vás.


bezpečnosť je na prvom mieste. Cítite sa bezpečne s týmito nálepkami!v našej kolekcii nájdete desiatky návrhov pre vaše auto v rôznych farbách a veľkostiach. Výber je nekonečný. , náš výber bude vyhovovať všetkým vkusom a budete si môcť vybrať medzi návrhmi, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu. Nájdete návrhy, ktoré sú jednoduchšie a klasickejšie a zábavnejšie a farebnejšie na palube značiek.

jedným z našich najobľúbenejších vzorov je samolepka s motívom hviezdnych vojen v prípade, že ste vy alebo vaše deti veľkými fanúšikmi franšízy hviezdnych vojen, môžete tu získať svoj dokonalý dizajn. Máme na palube nálepky so slovami „baby jedi“ alebo „baby sith on board“. To je určite vám úsmev! Tieto budú vaše deti veľmi baviť!

vďaka nášmu úžasnému dizajnérskemu tímu môžete na palube dostať svoje ruky aj do svojich vlastných personalizovaných detských nálepiek. Napríklad môžete mať ilustráciu s menom vášho dieťaťa alebo priezviskom vašej rodiny. Prehľadajte náš katalóg a vyberte nálepku, ktorá sa vám najviac páči. Môžete zvoliť farbu a veľkosť, ktorú uprednostňujete! Prípadne, ak nemôžete nájsť dokonalý dizajn pre svoju rodinu, pošlite nám e-mail s tým, čo by ste chceli, vrátane podrobností, ako je napríklad vzorový obrázok a rozmery, a náš návrhársky tím začne pracovať na vašej nálepke!

naše nálepky na palubu pre batoľatá pre autá sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylu, ktorý vydrží testy vo veľkom vonku. Takže sa nemusíte starať o poškodenie obtisku. Ak sa obávate, že odstránenie nálepky poškodí povrch vášho auta, môžeme vám zaručiť, že vám nezostanú žiadne škody ani zvyšky!
okrem toho môžete postupovať podľa našich pokynov, ktoré sú súčasťou vašej nálepky pre bezproblémovú aplikáciu. Tiež používame vinyl odolný voči bublinám, takže sa nemusíte starať o vzduchové bubliny po aplikácii. Prezerajte zbierku teraz!

1-24 z 26 nálepky na stenu