Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie

Nálepky na mieru

Veríme, že náš katalóg jedinečných a originálnych nálepiek na stenu je fantastický, ale plne chápeme a akceptujeme, že nemáme pokryté všetky základne. Preto sme dnes na internete vybudovali to, čo považujeme za najlepšie a najkomplexnejšie služby prispôsobenia nálepiek! Ako taký, ak máte konkrétnu predstavu o dizajne, ktorý by ste chceli vyrobiť na vlastnú nálepku, radi by sme pre vás urobili to! Naša tlač nálepiek je ideálna na to, aby vaša domáca dekorácia bola ohromujúcim spôsobom z davu!

Vlastné nálepky

proces výroby perfektnej personalizovanej nálepky na stenu je rovnako jednoduchý ako 1,2,3 (4)! Najskôr nahrajte svoj návrh. Naša služba vytvorenia vlastných nálepiek akceptuje fotografie, návrhy vytvorené počítačom a väčšina ďalších vecí - ak je obrázok prijateľnej veľkosti a kvality a neobsahuje vodoznaky, môžeme ho transformovať do vašej vlastnej personalizovanej nálepky na stenu! po druhé, vyberte, či chcete, aby bol váš dizajn jednofarebný, alebo či chcete, aby obsahoval viac farieb. Ak odošlete návrh a vyberiete možnosť jednofarebnej farby, budete musieť vybrať farbu, v ktorej chcete, aby bola vyrobená. Potom vyberte, či chcete, aby obrázok obsahoval pozadie, a potom zadajte požadovanú veľkosť. Nakoniec sa rozhodnite, či si želáte dostávať e-mailom vzorový obrázok toho, ako bude vyzerať váš osobný štítok.

pokiaľ ide o kvalitu našich vlastných vinylových samolepiek, dovoľte nám, aby sme vás upokojili! Naše vinyly sa vyrábajú presne rovnakým spôsobom ako všetky naše ostatné nálepky - to znamená vynikajúcu trvanlivosť, 15-ročnú životnosť a výhodu, že po odstránení nezanechá absolútne žiadne škody ani zvyšky, či už máte krátkodobý plán na prispôsobenie vinylové samolepky , alebo chcete, aby to bolo na vašej stene v dohľadnej budúcnosti, naše výrobky sú vhodné!

aj keď je naša služba na webe fantastická, vieme, že veľa ľudí by radšej hovorilo so skutočnou osobou o ich vysnívanom dizajne, a to je v poriadku! Jednoducho nám pošlite e-mail na %year% a my sa budeme snažiť pomôcť vám v maximálnej možnej miere tým, že zmeníme váš návrh na úplne jedinečná nálepka na mieru!

Nahrajte váš návrh

Nahrajte váš návrh

ok
ok

Vyberte druh vinylovej nálepky

Orezanie obrázku

Vyberte si farbu

Označiť rozmery

x

Orámovať obrázok
Rozmery vinylovej nálepky nezodpovedajú pôvodnému rozmeru obrázka.
Presúvajte osvetlený priestor, kým nenájdete rám, ktorý sa vám najviac páči.

Potrebujete pomoc?

Ak máte nejaké otázky ohľadom vytvorenia objednávky alebo váš návrh vyžaduje špeciálnu úpravu, napíšte nám. Poradíme vám a pošleme vám vlastnú ponuku.

Napíšte nám na

info.sk@tenstickers.com

Dôležité poznámky

1) Pošlite nám originál s najvyšším možným rozlíšením, najlepšie vo vektorových súboroch (Illustrator, Corel...)

2) Ak zhodnotíme, že váš návrh nemá dostatočnú kvalitu, budeme vás kontaktovať, aby sme vám ponúkli iné alternatívy a riešenia.

3) Ak si váš návrh bude vyžadovať extra prácu kvôli zložitosti, môžu z toho vzniknúť ďalšie náklady.

4) Pokiaľ ide o špeciálne vinylové nálepky (tabule Vileda, na vnútornú stranu farebného skla, lamináty ...), kontaktujte nás na adrese info.sk@tenstickers.com .

5) V prípade, že nemôžete nahrať váš obrázok (nadmerná veľkosť, nepodporované formáty ...), pošlite nám ho emailom na adresu info.sk@tenstickers.com .

6) Preveďte dokumenty programu Word (.doc) do formátu PDF.

7) Povrch vinylových nálepiek je vždy v matných tónoch.

8) Pokiaľ ide o orezané obrázky (odstránenie pozadia), je dôležité poznamenať, že tie najjemnejšie prvky návrhu musia mať hrúbku najmenej 4 mm.

9) Ak sa nakoniec rozhodnete, že výrobu vinylovej nálepky nechcete, peniaze vám rýchlo a efektívne vrátime. Napíšte nám.

10) Rozmery sa vypočítajú úmerne k celkovému návrhu, ktorý odovzdáte, takže berte do úvahy, či má váš obrázok biele okraje. Odporúčame vám ich odstrániť. Pri príprave vinylových nálepiek sa opierame o maximálnu výšku alebo šírku, ktorú ste uviedli, pričom pomer vždy zachováme.