Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Oblika

Vinylové koberce do obývacích izieb

chcete dať svojmu salónu prestavbu? Vytvorte vzhľad, ktorý ste vždy chceli, pomocou našich kobercov z obývacej izby z vinyl! Naše návrhy dodajú do vašej obývačky sprej alebo farbu. Alebo ak chcete niečo trochu minimalistickejšie, určite ho nájdete tu, pretože tieto návrhy boli vytvorené pre každého a nezostali žiadne obývačky!

od dizajnov pre deti až po potlač zvieratiek až po moderné vzory. Tím dizajnérov vytvoril ohromujúcu kolekciu vinylových rohoží pre obývačky, ktoré budú vyhovovať všetkým. Netreba sa starať o to, či sa o to postará váš jedinečný štýl a chuť, pretože sme si istí, že v tejto rozmanitej kolekcii nájdete niečo, do čoho sa zamilujete.

navrhnite si obývaciu izbu s týmito vinylovými kobercami!

dekoratívny dotyk, ktorý naše vinylové koberce v obývacej izbe poskytujú, dodá do každej miestnosti toľko farby a svetla, vďaka čomu vás bude môcť navrhnúť presne tak, ako chcete. Otepľovanie, ochrana pred škvrnami, škvrnami alebo škrabancami a pridanie hĺbky do miestnosti sú niektoré z hlavných čŕt, ktoré naše úžasné vinylové koberce v obývacej izbe majú. Prejdite si túto kolekciu a nechajte svoj domov profitovať zo všetkých týchto úžasných vlastností zakúpením jedného z týchto úžasných produktov. Nechajú vás premýšľať, ako ste sa niekedy dostali bez jedného predtým!

naše koberce z obývacej izby z pvc sú veľmi jednoduché na použitie a sú odolné voči problémom, takže sa nemusíte zaoberať problémami! Premenia vašu izbu. Netreba sa báť ani neporiadku, pretože naše návrhy sa veľmi ľahko čistia! Stačí použiť vlhkú handričku a eliminovať potrebu tohto ťažkého vysávača. Tieto koberce z obývacej izby z vinylu sú ideálne najmä pre rušné domácnosti, pretože sa ľahko udržiavajú! Deti a domáce zvieratá budú šťastné, pretože tieto skvelé produkty sú pre nich bezpečné, a zároveň sú hypoalergénne, čo vám dáva o jednu menej starosti.

ešte lepšie je, že si môžete prispôsobiť mnohé z výrobkov v kolekcii pomocou vinylových podláh prispôsobiteľných do obývacej izby. Tieto vám umožňujú pridať akýkoľvek požadovaný text do vinylového koberca a prispôsobiť jeho veľkosť tak, aby bola skutočne perfektná pre váš domov. Vďaka tomu budete mať pocit, že váš salónik bude pre vás a vašich priateľov ešte viac jedinečný, a budete sa cítiť mimoriadne žiarliví.

pozrite sa na túto úžasnú kolekciu a nájdite pre vás ten pravý koberec z obývacej izby , nebudete toho ľutovať!

1-24 z 659 vinylové koberce

Filtrovaním vyhľadávania znížite počet výsledkov