Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Oblika

Vinylové koberce do vstupných hál

vstupná hala je zvyčajne prvá vec, ktorú ľudia uvidia, keď vstúpia do vášho domu. Urobte odvážne vyhlásenie s kobercom z vinylovej vstupnej haly. Po vstupe do vášho domu si hostia najskôr všimnú vaše úžasné, pútavé koberce z vinylovej vstupnej haly z pvc. Aby bola vaša hala uvoľnená alebo zábavná, určite máme niečo, čo vytvorí atmosféru, ktorú hľadáte.

náš vynaliezavý tím dizajnérov vám prináša túto rozmanitú škálu ohromujúcich rohoží z vinylovej haly , od krásnych vzorov po zábavné dizajny záznamov, ktoré naozaj chcú uspokojiť rôzne vstupy všetkých. Takže bez ohľadu na to, aký je váš vkus alebo štýl, stále máte tento faktor wow, keď vy alebo niekto iný vstúpi do vášho domu.

vitajte v týchto ohromujúcich vstupných halach z vinylových kobercov!

my na tenstickers veríme, že viacnásobné výhody vinylové rohože poskytujú našim domovom sú veľmi cenné a nikto by nemal byť bez nich. Nielenže tieto výrobky rozjasnia vašu vstupnú halu a dodajú oveľa jedinečný pocit, takže vás zaujíma, ako ste sa niekedy dostali bez jedného, ale tiež pridávajú hĺbku, zahrievajú sa a chránia každú miestnosť! To sú len niektoré z mnohých výhod, ktoré má naša vstupná hala vinylové podlahy. Presvedčte sa sami pri zakúpení jedného z nich už dnes!

naše vinylové koberce vo vstupnej hale sú ideálne pre rušnú domácnosť, pretože sa najľahšie čistia, stačí ich utrieť vodou. Ideálne pre každú rodinu, ktorá je stále na cestách! Sú tiež vhodné pre domáce zvieratá a pre deti a sú hypoalergénne! čo znamená, že každý, kto vchádza dverami, je v bezpečí. čo je ešte lepšie, je to, že tieto výrobky sa dajú neuveriteľne ľahko aplikovať, nepotrebujú tu odborníkov, a ak máte obavy, môžete si byť istí, že sú v nich uvedené pokyny.

ako keby táto už taká úžasná kolekcia kobercov nestačila, zahrnuli sme aj prispôsobiteľné koberce vstupnej haly , aby ste si mohli urobiť svoj domov ešte viac osobným pre vás a vašu rodinu! Pridajte meno a vyberte ideálnu veľkosť, aby sa koberec úplne zmestil s vami a vašim domovom. Nemohli sme myslieť na lepší doplnok.

naše rohože z vinylovej vstupnej haly sú zárukou dokonalého dokončenia každej miestnosti vo vašej domácnosti! Na čo čakáš? Doprajte si dnes so svojím domom úžasný koberec a pocítite prínos.

Fantastický vzor mušle a hviezd v červených tónoch s textom, ktorý hovorí „sladký domov“. Naše vinylové koberce sú umývateľné a veľmi odolné.
Fantastický vzor mušle a hviezd v červených tónoch s textom, ktorý hovorí „sladký domov“. Naše vinylové koberce sú umývateľné a veľmi odolné.
38.25
Samolepka na vinobranie vinylovej podlahy, ktorú si môžete kúpiť iba za účelom zmeny vzhľadu vášho domova a vyzerá mimoriadne. Donáška domov!
Samolepka na vinobranie vinylovej podlahy, ktorú si môžete kúpiť iba za účelom zmeny vzhľadu vášho domova a vyzerá mimoriadne. Donáška domov!
25.99

1-24 z 109 vinylové koberce