Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Dekoratívne tapety

Fantastický výber navrhnutej tapety , ktorá je absolútne ideálna na zdobenie vášho domu veľkým spôsobom! žiadny dom nie je domom bez vhodne vybranej tapety , a preto sme na tenkopárov tak hrdí na výber dekoratívnych tapiet, ktoré sme zostavili, aby sme vám pomohli stať sa niečím, na čo skutočne môžete byť hrdí!

tapety pre vás

rozsah návrhov, ktoré môžeme ponúknuť, je skutočne pôsobivý. Od materiálových motívov, ako sú kameň a drevo, až po detské vzory s funkymi a relaxačnými vzormi, máme skutočne tapety na plochu pre všetkých! Tieto návrhy tapiet sú vhodné pre každú izbu - takže či už chcete ozdobiť svoju kuchyňu, svoju spálňu, obývaciu izbu alebo svoju firmu, máme pre vás tapetu!

a nemyslite si, že naše výrobky sú vhodné iba na zakrytie časti steny - tapety našej izby môžu vyzerať fantasticky v celej miestnosti! či teda hľadáte prechod z podlahy na strop alebo zo steny na stenu; nebojte sa, pretože máme to, čo hľadáte! Miestnosť naozaj potrebuje život a najjednoduchší; a najbezpečnejším spôsobom pridania života do tejto miestnosti je pridanie farby a dizajnu; obe veci, ktoré tu robíme skvele v tenstickeroch!

naša dizajnová tapeta sa dá veľmi ľahko použiť a my cítime, že je prístupná každému. Môžete si kúpiť lepidlo a ďalšie príslušenstvo, aby ste uľahčili nanášanie nálepiek, než kedykoľvek predtým, a zároveň sa na nás môžete obrátiť aj v prípade akýchkoľvek problémov - vždy sme tu, aby sme vám pomohli! Taktiež vám poskytneme podrobné pokyny o tom, ako použiť tapetu, aby bol váš život čo najjednoduchší!

so zreteľom na toto všetko je preto jedinou otázkou, ktorú si treba položiť: prečo stále čítate? Pozrite sa na našu neuveriteľnú kolekciu dekoratívnych tapiet a nájdite vhodnú konečnú ingredienciu pre váš domov, práve teraz!
Objednajte si túto modernú tapetu s trojuholníkom s nordickým vzorom na ozdobenie svojej spálne alebo obývacej izby. Vysoko kvalitný materiál!
Objednajte si túto modernú tapetu s trojuholníkom s nordickým vzorom na ozdobenie svojej spálne alebo obývacej izby. Vysoko kvalitný materiál!
18

1-24 z 937 tapeta

Filtrovaním vyhľadávania znížite počet výsledkov