Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky a nálepky na draka a dinosaura

Draci a dinosaury - dve najobľúbenejšie témy dekorácie domácnosti u detí dnes. To je dôvod, prečo sme v tenstickers neúnavne pracovali, aby sme zostavili ohromujúcu zbierku nálepiek drakov a dinosaurov! naše nálepky s drakom a dinosaurom budú pôsobiť dodnes nádherne na každú spálňu alebo na akúkoľvek inú oblasť, v ktorej chcete pridať hrôzostrašnú alebo štýlovú estetiku! Ideálne pre deti aj dospelých!

ozdobte každú spálňu samolepkami s motívom draka a dinosaura


dračie nálepky sú ideálne dekoratívne motívy pre detskú izbu a my máme nálepku v každom štýle, ktorá vyhovuje každému dieťaťu! Od prekvapujúcich, ale futuristických nápadov, až po fantasticky zábavné kreslené návrhy - a nálepka draka pre každú tému a každú.

a zábava tam nekončí - naše nálepky dinosaurov sú rovnako dobré - t-rex, velociraptor - máme tu tiež pokryté pterodaktyly! Tento druh rozmanitosti jednoducho nie je to, čo nájdete inde, čo je podľa nášho názoru táto zbierka taká vynikajúca!

a ešte viac - ponúkame tiež niekoľko prispôsobiteľných nálepiek, takže nech už je to meno vášho dieťaťa, priezvisko alebo čokoľvek iné, dokážeme to urobiť pre vytvorenie vašej vlastnej prispôsobenej dračej nálepky alebo vášho jedinečného personalizovaného nálepka pre dinosaurov!

okrem toho ponúkame tiež vynikajúcu službu prispôsobenia, ktorá vám umožňuje vytvoriť si svoj vlastný jedinečný dračí vinyl alebo dinosaurus art sticker (alebo oboje, ak máte chuť). Jednoducho pošlite e-mail na %year% a my sa chystáme pracovať na tom, aby ste sa stali perfektnou nálepkou! Môžete nám tiež poslať e-mail, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa niektorého z našich produktov - radi by sme sa s vami porozprávali!

pokiaľ ide o samolepky, sme hrdí, že sa môžeme pochváliť tým, že rovnako ako všetky naše nálepky, aj naše nálepky na kresby drakov a dinosaurov sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, čo znamená, že vydržia veľmi dlho (15 rokov) a ponúkajú brilantná jednoduchosť aplikácie! Medzitým by ste sa rozhodli, že už nechcete naše nálepky na stene - to je v poriadku: po odstránení nezanechajú absolútne žiadne škody ani zvyšky!
Bež ako o život! Desivá nálepka na zeď t-rex, ktorá je ideálna na zdobenie detských izieb.
Bež ako o život! Desivá nálepka na zeď t-rex, ktorá je ideálna na zdobenie detských izieb.
2.99
Dajte svojim deťom osobitný dotyk vo svojej izbe pomocou tejto nálepky na mieru dinosaura.
Dajte svojim deťom osobitný dotyk vo svojej izbe pomocou tejto nálepky na mieru dinosaura.
Prispôsobiteľný
1.99

1-24 z 152 nálepky na stenu