Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Listová tapeta

prečo si do svojho domova nepridať nejaké krásne nové lístie s našou tapetou s neskutočnou listovou tematikou? Budete môcť vniesť krásu, ktorú vidíte vonku, do všetkých svojich izieb so vzormi navrhnutými tak, aby vyhovovali každej jednej z vašich izieb. Táto zbierka tapiet listov neustále rastie, takže si určite nájdete tú pravú tapetu pre vás! Nenechajte si ujsť, teraz si ich prehliadnite.

od neuveriteľných vzorov až po vynikajúce textúry náš špecializovaný dizajnérsky tím zahrnul všetko do kolekcie listových obkladov. Existuje štýl pre každého, či už chcete vyzdobiť detskú izbu alebo svoju vlastnú, sme si istí, že tu nájdete niečo, čo máte radi. A navyše tieto listy nepotrebujú vôbec žiadnu údržbu, aby ste dosiahli ten krásny vzhľad, po ktorom ste boli, bez obáv z vädnutia alebo hynutia.

pozvite von s týmito nádhernými závesmi na listové steny!

tieto prekrásne vložky do listov dodajú vašim stenám nový život, z ktorého pocítite výhody mnohých rokov. Umožňujú určitú voľnosť, pokiaľ ide o výzdobu každej steny v domácnosti. Môžete zdobiť akýmkoľvek spôsobom, bez toho, aby vás čo najmenej znepokojovali škody alebo dlhodobé záväzky. Využite súčasné tapety a trendy s touto tapetou! Budete mať najtrendovejší domov v okolí. A rovnako ohromujúci vzhľad, tieto listové závesy so vzorom tiež prinášajú výhody, ako je zvýšená hĺbka, teplo a množstvo charakteru, čo viac si môžete priať?

túto tapetu s listovým vzorom je možné ľahko aplikovať na každú hladkú stenu v domácnosti, čím sa odstránia všetky súčasné nedokonalosti. Nezanechávajú záhyby ani stopy a nebudú sa lúpať ani bublať. Odraz alebo lesk tiež nezodpovedajú tapetám týchto listov, pretože sú voči týmto problémom odolné! Ich odolnosť je neuveriteľná a vydrží neuveriteľne veľké časové obdobia, čo vám dáva flexibilitu meniť tapetu kedykoľvek budete chcieť, čo je ďalšia úžasná výhoda, ktorú získate pri zakúpení u nás.

ak ste nikdy predtým neaplikovali tapety a máte obavy, neprepadajte panike, pretože naše tapety s listovým dizajnom sa ľahko nanášajú. Spolu s vašou tapetou posielame pokyny a na našom webe sú ďalšie informácie! Na čo čakáš? Kúpte si svoje listy nalepte teraz, už nemusíte pátrať!

Prineste do svojho domu nejakú prírodu s týmto veľkolepým dizajnom kvetinových tapiet. Pozostáva z pomarančových lístkov a hnedých listov.
Prineste do svojho domu nejakú prírodu s týmto veľkolepým dizajnom kvetinových tapiet. Pozostáva z pomarančových lístkov a hnedých listov.
18

1-24 z 58 tapeta