Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie

Kto sme

Tenvinilo sa zrodil z podnikateľského ducha profesionálov v odvetví dekorácie, grafiky a online marketingu. Naším cieľom je posilniť odvetvie tým, že odstránime sprostredkovateľa a ponúkneme tak koncovým zákazníkom lacnejšie ceny.

Disponujeme návrhárskym štúdiom, kde neustále vytvárame nové a avantgardné návrhy, ktoré dodajú jedinečný vzhľad vášmu domu či autu.

Pre zachytenie každého z týchto výtvorov máme k dispozícii najnovšie technológie na orezanie alebo tlač vinylov. Okrem toho používame vinyly najlepšej kvality.

Cieľ, na ktorom v Tenvinilo denne pracujeme, má uspokojiť každú potrebu našich zákazníkov, čo sa týka dekorácie alebo osobitosť rodinných priestorov.

Kto sme

Tri dôvody prečo nakupovať v Tenstickers

1 - Ľahko použiteľné dekoračné vinylové samolepky a vzorka pre nacvičenie použitia vo všetkých objednávkach

Nebojte sa vzduchových bublín, je to ako keď ste obaľovali knihy za mlada. Väčšina tenvinilo návrhov je vyrobená z vinylu s ľahko použiteľným lepidlom proti bublinkám.
A ak sa cítite neisto, pretože je to prvýkrát, čo ste lepili dekoračnú nálepku, nemajte strach, pretože spolu s našimi objednávkami vám príde malá vzorka bielej nálepky, na ktorej si to môžete precvičiť.

2 - Obrázky orezané podľa obrysu

Zabudnite na biele dekoračné vinylové dosky s obrázkom uprostred.
Tenvinilo dodáva dekoračné vinylové samolepky ozdobené okolo obrysu tak, aby sa dobre vynímali na akokoľvek farebnom pozadí steny.
Pozrite sa na detské vinylové samolepky, vinylové samolepky pre mladých, vinylové samolepky pre obývaciu izbu a spálňu atď.

3 - Dekoračné vinylové samolepky bez odrazu, ale s veľmi živými farbami

Používame špeciálne saténové dekoračné vinylové samolepky, ktoré neodrážajú svetla, ale majú živú farbu, ktorá zvýrazní dekoráciu vášho domova
Pozrite sa na naše nálepky, fototapety, detské vinylové samolepky a všetky druhy dekoračných vinylových samolepiek.

Kvalita sa pozná v malých detailoch a nemusí byť drahšia.