Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na videohry

ak zbožňujete videohry, nájdete v tejto kolekcii tie najlepšie nálepky na videohry pre váš domov. Tieto produkty je možné aplikovať kdekoľvek chcete. Môžete ich použiť na steny, nábytok, okná alebo zariadenia, ako sú herné konzoly, počítače alebo mobilné telefóny.

vytvorte si svoj vlastný jedinečný priestor pomocou týchto nálepiek pre videohry. Táto rada ponúka širokú škálu návrhov, ktoré premenia vašu izbu na miesto zábavy a vzrušenia. Naše nálepky z vinylových videohier sú k dispozícii v širokej škále farieb, čiernobielo alebo viacfarebne, všetky sú vyrobené v živých farbách, ktoré vašim stenám prinesú život. Vysokokvalitné výrobky, odolné voči roztrhnutiu, vráskam a záhybom a vydržia slnečné lúče bez zmeny farby!

veľký výber návrhov na výber.pre každého a každého je k dispozícii nálepka z vinylovej videohry , vrátane návrhov, vďaka ktorým sa budete cítiť trochu nostalgicky, alebo návrhov zobrazujúcich novšie hry! Nájdete návrhy populárnych hier, ako sú space invaders, super mario, packman, sonic, pokémon, nintendo hry a mnoho ďalších. Niektoré návrhy obsahujú aj texty alebo frázy. Sme si istí, že nájdete niečo, čo máte radi, a niečo, čo dokonale vyhovuje vášmu vkusu a štýlom!


ale čo keď nemôžete nájsť niečo, čo máte radi? Uh oh. Netrápte sa, tu v tensticke môžeme splniť vaše sny! Môžete si kúpiť svoj vlastný prispôsobený štítok pre videohry. Z tohto dôvodu je potrebné, aby ste nám poslali e-mail s ukážkovým obrázkom a podrobnosťami, ako sú veľkosť a farba. Náš tím pre grafický dizajn, ktorý potom vyrobí váš dokonalý dizajn. Ak máte tiež oči na jeden z dizajnov katalógu, ale potrebujete zmeniť farby atď. , môžeme to urobiť za vás. Nálepky na mieru prispôsobené videohry od spoločnosti tensticker sú vyrábané na zákazku, takže pre vás môžeme vytvoriť exkluzívny exkluzívny produkt na mieru, takže môžete mať túto perfektnú nálepku!

použitie nálepiek je také jednoduché, do každého balíka, ktorý posielame, uvádzame pokyny. Tiež používame transferový papier, aby to mohol urobiť každý!

naše návrhy úplne zmenia vzhľad vašich izieb alebo zariadení. Pokračujte a vytvorte fantasticky jedinečný vzhľad pomocou týchto nálepiek s tematikou videohier. Vďaka týmto zábavným produktom sa už nikdy nebudete musieť pozerať na nudné biele steny, nevýrazné čierne počítače. Prezerajte zbierku práve teraz!
Fantastická personalizovaná nálepka pre videohry pre vás a vaše steny! Ak hľadáte nálepku, ktorá má osobný kontakt, potom je to tak
Fantastická personalizovaná nálepka pre videohry pre vás a vaše steny! Ak hľadáte nálepku, ktorá má osobný kontakt, potom je to tak
Prispôsobiteľný
1.99
úžasná nálepka ps4 pre deti, ktorú máme v našom sklade, ako vidíte, je to ostrý a skvelý štítok pre vašu playstation.
úžasná nálepka ps4 pre deti, ktorú máme v našom sklade, ako vidíte, je to ostrý a skvelý štítok pre vašu playstation.
7.25

1-24 z 122 nálepky na stenu