Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Kuchynské tapety

úžasná zbierka tapiet pre kuchyňu s neuveriteľným dizajnom, ktoré vašim stenám v kuchyni dodajú nový život. Vďaka našim úžasným kuchynským tapetám budete môcť vytvoriť kuchyňu, ktorú ste vždy chceli, s toľkými dostupnými vzormi, že to nemôže byť jednoduchšie. Radi budete tráviť čas vo svojej kuchyni, pripravovať nové recepty, umývať riad a pozerať sa na svoje nové steny.

od pizze po chilli až po vašu dennú dávku kávy, náš mimoriadne talentovaný dizajnérsky tím bol s touto kolekciou nápadov na kuchynské tapety veľmi kreatívny, takže určite existuje dizajn, ktorý si zamilujete! Urobte si kuchyňu niekde, kde budete radi tráviť čas pridaním niektorých tapiet, už nie je lepší čas ako v súčasnosti. Rozhliadnite sa a získajte tapetu na steny kuchyne už teraz!

pripravte búrku s jedným z týchto návrhov kuchynských tapiet!

ak ste si v každom prípade podobní ako my, potom aj vy viete, že pridanie tapety prináša vášmu domovu veľké výhody. Je ťažké vymyslieť lepší spôsob, ako pridať kopu charakteru a jedinečnosti bez obáv z možného poškodenia alebo trvalej zmeny vašich stien. Naše vzory kuchynských tapiet sú skvelým príkladom a dodávajú každej miestnosti výhody, ako je teplo, štýl a hĺbka, a zároveň vám dávajú ten úžasný vzhľad, po ktorom ste túžili. Sú neuveriteľným zavŕšením každej miestnosti. Neexistuje spôsob, ako budete chcieť byť opäť bez každého!

tento kuchynský tapetový papier nebude predstavovať žiadne ťažkosti, keď sa ho pokúsite aplikovať a kopať do obrysu akékoľvek viditeľné nedostatky. Nezostanú po nich žiadne záhyby ani stopy, bubliny alebo vlnenie a lesk alebo odraz veľkého množstva svetla budú minulosťou, vďaka čomu sú vhodné do každej kuchyne! Tieto výrobky majú veľmi vysokú životnosť a vydržia mnoho ďalších rokov, vďaka čomu sú naše tapety s kuchynskými funkciami ideálne pre vás!

pokyny sme zahrnuli do každého balenia a tiež na našu webovú stránku, aby ste presne vedeli, čo máte robiť, aj keď ste prvýkrát. Aplikácia vašej dizajnovej kuchynskej tapety je super jednoduchá! A ak si stále nie ste istí, náš tím zákazníckej podpory vám rád pomôže!

rozžiarte všetkých svojich hostí vďaka svojej novej kuchyni. Naše tapety v kuchyniach vytvoria domácu atmosféru a vy budete môcť ľahko predviesť svoje chute. Teraz si prezerajte zbierku!

1-24 z 90 tapeta