Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na kvetinové steny

Ste unavení zalievaním, prerezávaním, zalievaním a opätovným zalievaním pravých kvetov? Dobre sa teraz môžete vyhnúť všetkému, čo má problémy a prísť a pozrite sa na našu rozsiahlu kolekciu samolepiek s kvetinovými stenami ešte dnes! Od krásnych maľovaných ruží po úžasné kvetinové mandaly, sme si istí, že náš neustále rastúci katalóg kvetinových nálepiek na stenu bude mať pre vás niečo dokonalé. Od ruží, po tulipány až po mnoho ďalších kvetinových vzorov, je tu niečo, čo vyhovuje všetkým a každej miestnosti!

kvetinové nálepky pre každý vkus


náš adresár nálepiek na kvetinové kvety neustále rastie a každý deň sa vytvárajú nové produkty. Náš tím bezbožných talentovaných dizajnérov každý deň pracuje na vytvorení nových vzorov vašich obľúbených kvetov presne pre vás, vážení zákazníci. Ak nemáte nakreslené kvetinové vzory a vzory, vždy sa môžete vydať na našu rozsiahlu zbierku fotografických nálepiek na kvetinové tapety.


ak sa dostanete na koniec nášho katalógu a stále sa cítite nespokojní a nenašli ste presne to, čo ste hľadali, nebojte sa, sme tu pre vás! Náš dizajnérsky tím nielen vytvára neuveriteľné nálepky na kvetinové tapety z vlastnej mysle, ale môže tiež pomocou vášho kreatívneho génia vytvoriť prispôsobené samolepky na kvetinové tapety len pre vás! Všetko, čo musíte urobiť, je nahrať obrázok podľa vášho výberu na našu webovú stránku, alebo nás kontaktujte e-mailom s kvetinou, ktorú chcete vytvoriť, povedzte nám jej veľkosť a skôr, ako to budete vedieť, budete hrdí majiteľ vašej vlastnej osobnej kvetinovej nálepky na stenu!


naše kvetinové nálepky a všetky naše výrobky sú vyrobené z vysokokvalitného vinylového materiálu, ktorý je vysoko odolný a odolný voči poveternostným vplyvom takmer vo všetkých klimatických podmienkach. A čo viac, naše nálepky sa dodávajú s dodatočným aplikačným papierom, vďaka ktorému sa vaše kvetinové obtisky nanášajú na akýkoľvek hladký povrch alebo stenu. Uisťujeme vás, že bude pre vás veľmi ľahké nalepiť naše výrobky nahor, bublinky, vrásky, záhyby a bez roztrhnutia. A keď sa rozhodnete odstrániť uvedenú nálepku, budete príjemne prekvapení, keď zistíte, že úloha odstránenia je rovnako jednoduchá a nezostanú na stenách žiadne zvyšky, stopy ani poškodenia.


vyrobené z vysoko kvalitného vinylového materiálu, ktorý je odolný voči problémom, ako je trhanie, zvrásnenie a pokrčenie! Sú dokonca odolné voči vzduchovým bublinám!

tak na čo čakáš? Choďte sa pozrieť! Táto vynikajúca kolekcia určite poteší, plnú farieb, plnú života a plnú zábavy!
úžasné nálepky na bicykle s kvetmi a menom. Skontrolujte naše osobné nálepky s menom a urobte svoj bicykel výnimočným! K dispozícii v 50 farbách.
úžasné nálepky na bicykle s kvetmi a menom. Skontrolujte naše osobné nálepky s menom a urobte svoj bicykel výnimočným! K dispozícii v 50 farbách.
Prispôsobiteľný
1.99
Ilustrácia troch sedmokrásky sprevádzaná malým slunéčkom. Vynikajúci štítok z našej kreatívnej zbierky samolepiek na stenu.
Ilustrácia troch sedmokrásky sprevádzaná malým slunéčkom. Vynikajúci štítok z našej kreatívnej zbierky samolepiek na stenu.
5.99

1-24 z 554 nálepky na stenu

Filtrovaním vyhľadávania znížite počet výsledkov