Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Spálne tapety

ohromujúca zbierka tapiet do spálne. Relaxačné a pokojné vzory, ktoré vám pomôžu nabudiť vás do hlbokého a pokojného spánku. Možno sa ocitnete v noci prebdený a ťažko zaspávate. No už sa to nestane, pretože sa vo svojej novo zariadenej miestnosti budete cítiť uvoľnene. Rôzne farby a vzory dostupné v našej kolekcii pozadia spálne.

od detských karikatúr po moderné vzory, túto kolekciu navrhol náš úžasný tím dizajnérov tak, aby obsahovala niečo pre každého, takže či už chcete vyzdobiť detskú izbu svojho dieťaťa alebo svoju vlastnú izbu, môžete urobiť pomocou nášho tapetového dizajnu pre spálňu. Tam sú jedinečné a charakterové plné vzory najlepším spôsobom, ako vylepšiť vzhľad vašej spálne. Tak na čo ešte čakáte, prechádzajte sa a nájdite ten pre seba!

dobre sa vyspite s jedným z našich tapetových vzorov v spálni!

keď na dizajn stien spálne nanesiete krásnu tapetu , výhody, ktoré jej prinesie váš domov, sú neprehliadnuteľné. Svoje steny môžete zdobiť ľubovoľným spôsobom bez obáv, že by sa vám do hlavy vkradli škody, a tieto tapety je možné meniť, kedykoľvek chcete, takže na nich nie je nič strašne trvalé. Možnosť využiť výhody súčasných štýlov a trendov je vaša. Táto tapeta s funkciou spálne vám dá nielen neuveriteľne úžasný nový vzhľad, ale prinesie aj ďalšie výhody, ako je zvýšená hĺbka, štýl a teplo, neexistuje lepší spôsob, ako aktualizovať vzhľad vašej spálne.

náš dekor do spálne tapety je jedny z najkvalitnejších v okolí. ľahko sa nanáša a vôbec sa neleskne ani neodráža! Materiál, z ktorého vyrábame tieto fantastické výrobky, je mimoriadne odolný a odolný voči problémom, ako sú slzy, vrásky a bubliny, a zároveň zakrýva nedokonalosti, ktoré nechcete, aby ktokoľvek videl.

ak vás znepokojuje myšlienka, že ho budete musieť aplikovať, nebojte sa, môžete si oddýchnuť. Pokyny budú súčasťou každého balenia a na našej webovej stránke. Tieto úžasné vzory sa dajú ľahko aplikovať na steny každého. Odporučili sme všetky potrebné nástroje a rady pre každú fázu aplikácie vašej najlepšej tapety do spálne.

skutočne si musíte pozrieť našu vynikajúcu zbierku tapiet na pozadí spálne, pretože to úplne zmení vaše izby k lepšiemu! Získajte ten vzhľad spálne, po ktorom ste teraz boli!

Objednajte si túto modernú tapetu s trojuholníkom s nordickým vzorom na ozdobenie svojej spálne alebo obývacej izby. Vysoko kvalitný materiál!
Objednajte si túto modernú tapetu s trojuholníkom s nordickým vzorom na ozdobenie svojej spálne alebo obývacej izby. Vysoko kvalitný materiál!
18
Ak uvažujete o pridaní krásneho dotyku zelene na vašu stenu, táto kvetinová tapeta by bola fantastickým zeleným doplnkom vašich stien.
Ak uvažujete o pridaní krásneho dotyku zelene na vašu stenu, táto kvetinová tapeta by bola fantastickým zeleným doplnkom vašich stien.
18

1-24 z 524 tapeta

Filtrovaním vyhľadávania znížite počet výsledkov