Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Podložky na pivo

Dostali chlapcov na drink? Nechcete, aby zafarbili váš nový stôl? Nechce sa ti zdať malicherné? Dostali sme pre vás nápad! Použite jednu z našich pivných podložiek! Máme v našej kolekcii toľko neuveriteľných vzorov, že nebudete vedieť, ktorý si u nás máte objednať ako prvý! Budete ich chcieť všetky! K tomu všetkému náš dizajnérsky tím pridáva do našej kolekcie neustále nové vzory potlačených pivných podložiek, aby ste mali skutočne na výber! Prezrite si túto úžasnú zbierku teraz!

upravte si svoj bar s našimi prispôsobenými pivnými táckami


od obrázkov piva po citáty týkajúce sa piva, máme v našej zbierke pivných dráh niečo pre každú domácnosť! Máme dokonca prispôsobené pivné podložky! Tieto vzory je možné vyrobiť na mieru s ľubovoľným použitím, takže budú jedinečné pre vás a vašu domácnosť. Aké úžasné to je! Stačí pridať svoj text do poľa pri platbe a my urobíme všetko ostatné za vás! Vaša vysnívaná pivná podložka na mieru je vzdialená len pár kliknutí! Naše originálne pivné tácky nielen ozdobia váš stôl, ale tiež ukážu vašim hosťom, že vám záleží na každom detaile!

vaše pivné podložky pre pivo vám vydržia veky! Neveríte nám? Naše vtipné podložky na pivo sú vyrobené z veľmi kvalitného vinylového materiálu, čo znamená, že sú vysoko odolné a vydrží dlho! Naše podložky na barové pivo zabránia znečisteniu vášho stola, pretože sú umývateľné, vodotesné a vyrobené z odolných a antialergických materiálov. Vďaka tomu sú dokonalí pre intenzívny futbalový zápas s chlapcami! Nikdy nevieš, aké nápoje by sa mohli rozliať, keď sa dosiahne ďalší bod!

máte otázku o našich pivných podložkách? Kontaktujte nás ešte dnes! Náš vynikajúci tím zákazníckych služieb urobí všetko pre to, aby sa ubezpečil, že vaše vtipné pivné tácky sú pre vás ideálne! Berieme si každú sťažnosť k srdcu a uisťujeme sa, že s vašou objednávkou je všetko perfektné! Si naša absolútna priorita!

tak si to nerozmyslaj a makaj! Získajte z našej tlačenej kolekcie pivných podložiek dizajn, ktorý uprednostňujete! Pošleme to priamo k vám domov! Pri tak úžasne nízkej cene za tak skvelý produkt nevidíme dôvod, prečo by ste nechceli! Objednajte si u nás osobnú pivnú podložku už teraz! Nebudete ľutovať!

1-11 z 11 pivné tácky