Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie

Prispôsobené textové nálepky

Fantastická služba prispôsobenia textu , ktorá je ideálna na výrobu vlastných prispôsobených textových nálepiek! my v tenstickers veríme, že každý si zaslúži príležitosť vytvoriť si svoj vlastný dizajn - každý má iné slová alebo frázy, ktoré sú pre nich dôležité, a preto teraz ponúkame túto úžasnú službu, ktorá vám urobí perfektnú prispôsobenú textovú nálepku! Takže, či už je to cenová ponuka, meno alebo čokoľvek iné, čo je vhodné, skutočne veríme, že máme to, čo je potrebné, aby ste boli skutočne veľmi šťastní! Môžete navrhnúť už teraz, ale najskôr si budete chcieť prečítať tento text:

prispôsobte si svoj domov pomocou prispôsobenej textovej nálepky

my v tenstickers ponúkame ohromujúci výber textových nálepiek, ale tiež vieme, že každý má inú preferenciu, pokiaľ ide o takúto vec - každý má úvodzovky, ktoré znamenajú niečo len pre nich, a každý má mená, ktoré sa nemusia spočiatku zobraziť. Na našej webovej stránke, a preto je také dôležité zostaviť silnú službu prispôsobenia, pomocou ktorej by pre nich každý mal byť schopný vytvoriť perfektnú prispôsobenú textovú nálepku pre nich!

proces vytvárania personalizovaného textového štítku je pomerne jednoduchý, ktorý by mal byť dostatočne jednoduchý na navigáciu! Všetko je uvedené nižšie, ale dovoľte nám s vami sa cez to porozprávať, len sa uistite, že pre vás dostanete tú správnu nálepku: najskôr si pomyslite na text, ktorý chcete transformovať, na prispôsobiteľný textový štítok. Zadajte to do políčka s názvom „text 1“ (ak chcete, môžete do polí nižšie vložiť viac textu). Potom rozhodnite o veľkosti, v ktorej by ste chceli text, zadaním číslic do políčok „merania“. Potom sa pred výberom farby z našej rozsiahlej palety rozhodnite, či chcete, aby bol váš text zrkadlený alebo normálny. Nakoniec sa rozhodnite pre písmo, v ktorom by ste chceli text , vyberte formát textu v poli, v ktorom sa text zobrazuje, a vy sami máte úžasnú prispôsobenú textovú nálepku!

a nakoniec nezabudnite na úžasnú známku kvality, ktorú dokážeme dosiahnuť vďaka vynikajúcemu vinylu - 15-ročná životnosť a aplikácia rovnako jednoduchá ako 1,2,3!

V našom video tutoriále sa dozviete, ako to funguje.

Vložte texty

Napíšte, ktoré texty chcete vyrobiť. Na jeden riadok máte limit 50 znakov a môžete si vybrať medzi rôznymi druhmi písma a farieb.
Texty uvedieme samostatne, riadok po riadku s uvedenými vlastnosťami.

0

Rozmery (šírka x výška)

cm
x
cm

0

Rozmery (šírka x výška)

cm
x
cm

0

Rozmery (šírka x výška)

cm
x
cm

0

Rozmery (šírka x výška)

cm
x
cm

Simulujte veľkosť a farbu povrchu, na ktorý ju chcete naniesť:

100 cm
50 cm

Rozmery povrchu

Ak si vyberiete rozmery povrchu na ktorý chcete vinylovú nálepku umiestniť, texty môžete preniesť, čím sa veľkosť vašich textov zväčší alebo zmenší a automaticky sa vypočíta.

x

Farba vašej steny

Farba steny slúži len ako ukážka po umiestnení nálepky, v žiadnom prípade sa nevytlačí ako obrys vybraného návrhu.

Dôležité poznámky

1) Celková cena je súčet každého jednotlivého textu.
2) Texty uvedieme samostatne, riadok po riadku s uvedenými vlastnosťami.
3) Aby sme boli schopný vyraziť vaše texty, nie je možné vyrobiť vinylové nálepky s výškou menšou ako 2 cm.
4) Všetky naše vinylové nálepky majú matný povrch.
5) Vinylové nálepky budú so siluetou bez pozadia. Ak chcete farebné pozadie, označte to v komentároch nákupnej brány.
6) Rozmery každého textu sú založené na rámčeku s bodkovanými čiarami.
7) Ak text, ktorý chcete použiť, obsahuje špeciálne znaky alebo je napísaný v jazykoch, ktoré nie sú v západnej abecede, kontaktujte nás, pretože nie všetky písma majú tieto zdroje.

Individuálne cenové ponuky

Ak chcete vytvoriť text s mnohými znakmi, napríklad báseň, texty piesní alebo odsek z knihy, kontaktujte nás na adrese info.sk@tenstickers.com uveďte nám farby a rozmery celej nálepky a priložte text, ktorý chcete vyrobiť. Pošli nám ich v PDF verzií.