Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Oblika

Vinly koberce do kuchyne

koberce v kuchyni? Určite je to katastrofa, ktorá čaká, až sa stane. Nie s našimi kobercami z vinylovej kuchyne. Rozliala večera po celom koberci? Vytiahnite odstraňovač škvŕn. Vytekla večera cez kuchynský vinylový koberec? žiadny problém jednoducho utrite vodou a špongiou! Naše vinyly spôsobia, že vaše izby budú vyzerať neuveriteľne a budú sa tak ľahko udržiavať. Vieme, že budete premýšľať, prečo ste nikdy nemysleli na pvc koberce do kuchýň pre kuchyne.

dizajnový tím tu v tenstickers chce, aby ste mohli využívať výhody našich úžasných výrobkov v ktorejkoľvek miestnosti, v ktorej sa nachádzate, čo viedlo k vytvoreniu vinylových podláh pre kuchyne. Táto kolekcia vám umožní využívať naše úžasné vzory a vzory aj vo vašej kuchyni!

pridajte do kuchyne nejaké korenie

výhody kobercov, ktoré poskytujú v každej miestnosti, sú príliš veľké na to, aby vaša kuchyňa nevynechala! S pridaním niektorého z našich nádherných kobercov, vrátane našej vinylovej podlahy do kuchýň , si u vás doma všimne viac tepla a svetla. Poskytuje vám dokonalý osobný dotyk a príjemnejšie prostredie. K neuveriteľným kvalitám, ktoré tieto podlahy ponúkajú, patrí rozjasnenie, ochrana pred škvrnami a škrabancami a pridanie toľkého charakteru do vašej izby, aby všetci vaši priatelia a rodina žiarli.

tieto vinylové koberce pre kuchyne zaručujú dokonalú povrchovú úpravu každej miestnosti vo vašej domácnosti! ľahko sa čistia; stačí ich utrieť vlhkou handričkou! žiadne ďalšie vysávanie! Takže máte viac času stráviť so svojou rodinou! Tieto koberce sú tiež priateľské k deťom a domácim zvieratkom, sú tiež hypoalergénne, takže vaša myseľ spočíva v vedomí, že všetci vaši blízki sú v bezpečí.

naše pvc koberce z vinylu sú veľmi ľahko použiteľné a sú odolné voči problémom! Zvýšia vzhľad vašej kuchyne veľmi bezproblémovým a lacným spôsobom. Nenájdete produkty s lepšou hodnotou nikde inde. Používame tiež vysoko kvalitné materiály, takže sa nemusíte báť trhania, problémov alebo záhybov!

ešte lepšie! Môžete si prispôsobiť stretnutie s našou prispôsobiteľnou kuchynskou vinylovou rohožou, vďaka čomu je táto oblasť jedinečná a osobná pre vás, ako aj výber presnej veľkosti, aby sa rohož dokonale hodila do vašej kuchyne.

prejdite si a nájdite svoj ideálny vinylový koberec do kuchýň! Sme zamilovaní a vieme, že budete tiež.

1-24 z 301 vinylové koberce

Filtrovaním vyhľadávania znížite počet výsledkov