Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Podivné tácky

Chcete vydesiť všetkých svojich priateľov a rodinu? Možno chcete nejaký taký čudný domáci dekor ako vy! Pozrite sa na túto zbierku skvelých tácok! sú ideálne na ozdobenie stola, keď si pripijete so svojimi hosťami! V našom rozsiahlom katalógu máme toľko návrhov, že nebudete vedieť, ktorú dráhu si u nás kúpiť ako prvú! Do našej zbierky neustále pribúdajú ďalšie geekové tácky! Vieme, že nájdete svoj dokonalý dizajn! Príďte sa teraz pozrieť!

geek von s našimi hlupákmi tácky!


od farebných blokov hračiek cez periodické tabuľky až po roztomilé emodži - v našej kolekcii cool drink coaster je niečo pre každú zvláštnu domácnosť! Máme dokonca niektoré, ktoré si môžete prispôsobiť pomocou nášho mena! Kto by nechcel zaujímavú dráhu so svojím menom na hollywoodskej hviezde. Vieme, že by sme! Všetci vaši priatelia a členovia rodiny budú zbožňovať váš divoký vkus a budú chcieť vedieť, ako si niečo z tejto zábavy preniesť aj do ich domova! cool cup tácky sú tiež dokonalým darčekom pre každú udalosť! Narodeniny, vianoce, veľká noc... Príležitostí je neúrekom! Nedokážeme si predstaviť nikoho, kto by nechcel dostať jeden z týchto skvelých návrhov!

nerobte si starosti s tým, že by sa na vaše chladné pivné tácky dostali špina alebo voda, pretože sa to hneď objaví! Všetky naše vzory sú vyrobené z najkvalitnejších vinylových materiálov, ktoré sú veľmi odolné, vysoko odolné a antialergénne. Vďaka tomu sú dokonalí pre každú príležitosť, od šialeného pivného večera s chlapcami až po celonočné extrémne hranie hier! Váš nábytok sa vám poďakuje za jeho ochranu pomocou našich chladných barových tácok!

nie ste si 100% istí jedným z našich návrhov? Sme tu, aby sme pomohli! Náš vynikajúci tím zákazníckych služieb vie všetko, čo geek coaster robí a radi vám pomôžu nájsť dokonalý dizajn! Môžete dokonca povedať, že sú obrovským šprtom na naše výrobky! Teraz im pošlite e-mail alebo správu online!

tak už nečakaj! Vyberte si chladný design tácky, ktorý vás najlepšie reprezentuje, a nechajte si ho doručiť až k vašim dverám! Za tak fantastickú cenu za tak vysoko hodnotný produkt už nie je dôvod váhať. Objednajte si nerdovú dráhu z našej webovej stránky ešte dnes! Budete mrzutí, ak si teraz u nás nekúpite!

1-12 z 12 pivné tácky