Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky z vinylových dlaždíc

Prečo kupovať dlaždice, keď môžete mať nálepky na dlaždice! Tento svet, ktorý ste práve zadali, je obrovský a plný jeden, plný neuveriteľne menený a krásne vinyl dlaždice samolepky na stenu len čaká na vás objaviť. Tu nájdete návrhy pre každú príležitosť, vkus a štýl a sme si istí, že pre vás máme niečo! Tak na čo čakáš? Ponorte sa a uvidíte, čo nájdete!

pozrite sa na náš univerzálny katalóg!


náš tím dizajnérov je jedným z najtalentovanejších v krajine a každý deň pracuje usilovne a dôsledne, aby vytvoril niektoré z najlepších obkladačiek dostupných na internete, ktoré sú dnes k dispozícii. Čo to pre vás znamená, že máme stále rastúci adresár plný najnovších a najväčších vzorov a vzorov práve pre vás, mr / ms zákazníka!
urobte z nudnej, maľovanej steny umelecké dielo v niekoľkých jednoduchých krokoch: najprv vyberte svoj dizajn, potom počkajte, kým sa doručí, a potom ho použite na svoju stenu. Je to také jednoduché! Umiestnite nálepky na dlaždice do riadku, štvorca alebo ich orezajte a umiestnite na ľubovoľnú polohu.
ak stále nemôžete nájsť nálepku z vinylových dlaždíc, ktorú ste hľadali, v prvom rade dobre urobenú na tom, že nebudete tak ľahko spokojní, kudosi pre vás. Ale nebojte sa, stále vám môžeme dať presne to, čo chcete. Pamätáte si na tento úžasný tím dizajnérov, o ktorom som vám hovoril? Dobre, oni sú viac ako radi, že vytvoria úplne nový dizajn personalizovaných dlaždíc len pre vás! Všetko, čo musíte urobiť, je nahrať požadovaný obrázok alebo ho opísať nášmu dizajnérskemu tímu, potom nám povedať veľkosť a my sa pustíme do vytvárania presných personalizovaných štítkov na dlaždice, ktoré ste vždy chceli.
ak ste si mysleli, že tieto štítky na obkladačkách môžu byť nejakou krátkodobou investíciou, mýli ste sa! Naše vysoko kvalitné a odolné vinylové nálepky sú vyrobené do posledných desaťročí! Sú tiež neuveriteľne jednoduché a ľahko sa nanášajú na akúkoľvek stenu alebo hladký povrch bez obáv z vrások, bublín alebo sĺz. A čo viac, naše vinylové obtisky sa dajú ľahko odstrániť a nezanechávajú na vašich milovaných stenách žiadne stopy, poškodenia ani zvyšky.

1-24 z 163 nálepky na stenu