Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie

Často kladené otázky

Čo je to vinylová samolepka?

Ide o výrobok používaný na dekoráciu, ktorý sa prispôsobí na všetky druhy povrchov, tak exteriéroch ako aj v interiéroch.

Na profesionálnej úrovni sa používa na značkách, na úžitkových vozidlách, skle, billboardoch, stánkoch trhov a rade aplikácií.

Tenvinilo vám ponúka možnosť využiť výrobok na skrášlenie vášho domova, kancelárie alebo vášho auta.

Tenvinilo pracuje s nálepkami, ktoré vyrába nadnárodná spoločnosť APA Print & films Tecnologies s desaťročnou skúsenosťou výroby vysoko kvalitného vinylového materiálu pre všetky typy povrchov.

Všetky APA vinylové výrobky, ktoré spoločnosť Tenvinilo spracováva, v exteriéroch vydržia strednú/dlhú dobu a v interiéroch vydržia neobmedzene.

Koľko farieb je k dispozícií?

Paleta odtieňov, ktorú máte k dispozícii, sa skladá z 51 matných farieb (na použitie vo vnútri domácnosti vám odporúčame matný povrch, aby sa zabránilo neprimeraným odrazom).
Našu širokú paletu odtieňov môžete nájsť farieb pre vinyl.

V akom formáte dostanem moju objednávku?

Ak sa rozhodnete pre dekoračný farebný návrh, dostanete výrobok pozostávajúci z troch častí:

  • Biela fólia zo silikónového papiera, ktorá chráni lepenú časť a ktorú musíte pred nanesením odstrániť.
  • Samolepiaca fólia s tvarom a farbou, ktorú ste si vybrali.
  • Prenosný papier: po odstránení silikónového papiera umožňuje prenos vinylovej nálepky na povrch, ktorý idete vyzdobiť. Po nanesení nálepky ho budete musieť odstrániť.

Ak sa rozhodnete pre tlačený obrázok, dostanete:

  • Bielu fóliu zo silikónového papiera, ktorá chráni lepenú časť a ktorú musíte pred nanesením odstrániť.
  • Samolepiacu fóliu s vytlačeným obrázkom alebo s uhlíkovou úpravou, ktorú ste si vybrali. Materiál APA, ktorý používame, obsahuje špeciálne lepidlo, vďaka ktorému ho môžete nanášať veľké povrchy bez vytvárania vzduchových bublín.

V obidvoch prípadoch dostanete vinylové nálepky v balíku, ktorý vám pošleme kuriérom spolu s inštrukciami potrebnými na ich správne nanesenie.

Je ju ľahké nalepiť?

Môžete ich bez problémov naniesť vy sami. Spolu s každou objednávkou dostanete pokyny na nanesenie, ktoré môžete veľmi ľahko nasledovať, aby ste dosiahli optimálny výsledok.

Na aké povrchy ju môžem nalepiť?

faq.q5.text

Vinylové nálepky môžete naniesť na akýkoľvek hladký neporézny povrch, ako sú maľované steny, sklo, plech, nábytok, plast atď.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa povrchu, na ktorý chcete nálepku naniesť, pošlite nám email na adresu: info.sk@tenstickers.com.

Môžem zmeniť jej umiestnenie?

Nie. Akonáhle ju nanesiete, môžete ju odstrániť, ale nie je možné ju znovu nalepiť na iné miesto alebo povrch. Po odstránení, stratí optimálnu úroveň lepivosti a z tohto dôvodu nebude dostatočne držať, pri zmene miesta.

Ako ju môžem odstrániť?

Nadvihnite jeden koniec materiálu a pomaly ho potiahnite v 180 stupňovom uhle k povrchu, na ktorý ho nanášate. Ak pred jeho potiahnutím použijete fén, bude to pre vás oveľa jednoduchšie a nezanecháte zvyšky lepidla.

Môžete mi urobiť plagát s mojou fotografiou na vinylovej samolepke?

Áno. Pošlite nám email na adresu info.sk@tenstickers.com s priloženou fotografiou, ktorú chcete vytlačiť na vinyl, a uveďte, aký formát by ste chceli. Náš tím zrealizuje všetky vaše priania.

Kedy dostanem svoju objednávku?

Približný termín dodania je jeden týždeň. Hneď po zadaní objednávky dostanete od nás email s potvrdením objednávky. Taktiež vám napíšeme email, keď vašu objednávku začneme vyrábať a keď vám bude odoslaná.

Často kladené otázky o tapetách a fototapetách

Aké sú technické vlastnosti tapety?

Tapeta je z netkaného materiálu s hmotnosťou 170 g / m2. Šírka rolky je 50cm.

Ak si objednám menšiu veľkosť fototapety, dostanem celý motív alebo iba jej časť?

Ak zákazník požiada o menšiu veľkosť, dostane celý motív zmenšený v pomere k veľkosti samolepky.

Je možné fototapetu/tapetu umývať?

Naše fototapety/tapety sú vyrábané z nepremokavého materiálu, takže ich môžete jemne vyčistiť navlhčenou handričkou.

Ako nalepiť fototapetu?

K prvému pásu pripojíme návod na montáž. Fototapety treba vyrezávať pozdĺž vyznačených čiar. Lepidlo fototapiet z netkaného materiálu sa musí riediť vodou a umiestniť priamo na stenu. Povrch musí byť suchý, čistý, hladký a rovnomerný. Podrobné informácie nájdete v našom návode na montáž.

Cena je na m2 za celú veľkosť?

Cena sa vzťahuje na celý výrobok.

Ktorý z rozmerov je šírka a ktorý je výška?

Prvý rozmer je šírka, zatiaľ čo druhý rozmer sa týka výšky.

Aké je veľkosť každého pásu?

Každá fototapeta sa skladá z rôznych pásov. Každá časť má pevnú šírku 50 cm, pričom výška závisí od celkovej veľkosti, napríklad pri výbere veľkosti 400 x 280 cm, zákazník dostane 8 pásov s veľkosťou 50 x 280.