Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Vzorované tapety, textúrované vzory

fantastická kolekcia textúrovaných tapiet , ideálna na dotvorenie triedy v ktorejkoľvek časti vášho domova! Táto kolekcia vzorovaných tapiet by vyzerala úplne ohromne a skutočne by zmenila váš dom na domov. V tejto vynikajúcej kolekcii nájdete množstvo rozmanitých vzorov zobrazujúcich nepreberné množstvo textúr a vzorov!

Či už hľadáte mramorové, betónové alebo drevené steny, môžete to dosiahnuť pomocou našich úžasných dizajnérskych tímov, brilantnej kolekcie vzorovaných a textúrovaných tapiet! Existuje produkt, ktorý uspokojí individuálne vkusy a štýly každého, takže nikto nebol vynechaný. Neodkladajte hľadanie dokonalej steny, prechádzajte sa a buďte kreatívni.

textúry a vzory špeciálne pre vaše steny!

s použitím textúrovanej pasty na stenu takmer okamžite zmeníte svoj domov k lepšiemu. Môžete si bez starostlivosti na svete vyzdobiť všetky steny svojho domu presne tak, ako chcete, s vedomím, že nedôjde k žiadnym škodám a nič nie je trvalé. Teraz, keď ste získali späť kontrolu, môžete svoj domov zdobiť tak, aby ste kedykoľvek sledovali všetky súčasné alebo minulé trendy. Tieto dych berúce vzorované závesy na stenu dodajú vášmu domovu ďalšie výhody, ako je zvýšená hĺbka, štýl a teplo. Poskytuje vám nový vzhľad a vynikajúci domáci pocit.

naše textúrované obklady stien sa nanášajú mimoriadne ľahko a zaručujú, že na vašej stene nebude žiadna holá alebo nudná časť! Vzory sú jedinečné, originálne a v najvyššej kvalite - to znamená, že žiadny lesk alebo odlesky nespôsobia žiadne problémy a že sú vďaka svojej odolnej a dlhotrvajúcej povahe bez záhybov, trhliniek, bubliniek a bez olupovania, ktoré maskujú všetky nedostatky na tvojich stenách.

ak ste nikdy predtým neaplikovali tapetu, nemusíte sa obávať. Pokyny sú obsiahnuté v každom z našich balíkov a tiež na našej webovej stránke, takže viete presne, čo máte robiť. Aplikácia tapiet s motívom t a vzorom je pekná a jednoduchá, sú k dispozícii aj rady pre aplikáciu pred, počas a po aplikácii! A ak si stále nie ste istí, náš tím zákazníckej podpory vám rád pomôže!

zdobenie vášho domova je absolútnou nevyhnutnosťou, aby sa z neho stal domov - bez jedinečných tapiet je domov iba dom! To je dôvod, prečo by ste sa práve teraz mali začať pozerať do našej úžasnej kolekcie tapiet so vzorom a textúrou!

Abstraktné tapety, ktoré budú perfektným doplnkom vašej obývačky alebo spálne. Je zaručená vysoká kvalita produktu.
Abstraktné tapety, ktoré budú perfektným doplnkom vašej obývačky alebo spálne. Je zaručená vysoká kvalita produktu.
18

1-24 z 212 tapeta