Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Oblika

Textúry vinylové koberce

prezrite si našu fantastickú kolekciu kobercov z vinylovej textúry a ozdobte svoj domov! Vyzerajú rovnako dobre ako skutočný obchod. Naše produkty poskytujú jednoduchý a ľahký spôsob, ako aktualizovať dekor vášho domova! Skutočné koberce a koberce môžu byť v mnohých prípadoch drahé, takže je to fantastický spôsob, ako ušetriť nejaké peniaze a zároveň mať fantasticky vyzerajúcu podlahu!

vďaka nášmu neuveriteľnému tímu usilovných dizajnérov má táto inovatívna kolekcia rohoží z vinylovej textúry všetko, čo potrebujete - od dreva, po cementový vzhľad, až po kameň. Neexistuje spôsob, ako na vás nemôže zapôsobiť.

užite si širokú škálu textúr s touto úžasnou kolekciou

úžasná textúra, ktorú budete môcť pridať do svojho domova, nie je jedinou výhodou, ktorú tieto vinylové podlahové krytiny môžu ponúknuť. Máte tiež neuveriteľné vlastnosti, ktoré tieto podlahy ponúkajú, ako je rozjasnenie, ochrana a pridanie toľko charakteru do vašej izby. Naše textúrované vinylové rohože si môžete prispôsobiť podľa veľkosti, aby boli prispôsobené vášmu domu! Zapadajú presne tam, kam chcete, ako keby tam vždy bolo.

naše koberce z vinylovej textúry sú dlhotrvajúce a ľahko sa čistia, takže škvrny a škvrny nie sú výzvou! Jednoducho utrite navlhčenou handričkou a váš vysávač sa stane minulosťou a umožní vám sústrediť sa na dôležitejšie veci.

Či už ste odborník alebo nie, naše produkty sa dajú ľahko použiť pre kohokoľvek a pokyny sú zahrnuté len v prípade, že ich potrebujete! A vďaka kvalitným materiálom, ktoré používame, sa nebudete musieť starať o trhanie, problémy alebo záhyby!

tu v tenstickeroch sa vždy snažíme zlepšovať všetko, čo robíme, a prestať poskytovať vám širokú škálu kvalitných vinylových podlahových krytín, ktoré nie sú v našej prírode. Chceme ponúknuť viac! V dôsledku toho táto zbierka obsahuje prispôsobiteľné produkty. Ak chcete vytvoriť svoj vlastný textúrovaný vinylový koberec , môžete si ho prispôsobiť podľa vlastného výberu textu. To všetko prispieva k jedinečnosti vášho domu, ktorý získa z nákupu jednej z našich rohoží.

prezrite si našu kolekciu a nájdete širokú škálu kobercov na textúry z pvc, ktoré zdobia váš domov, a nakoniec získate požadovaný vzhľad. Fantastická kvalita, nízke ceny, vynikajúci dizajn okulárov!

Tento úžasný vinylový koberec z drevených kmeňov je to, čo musíte radikálne zmeniť vplyv vášho domu! Vyberte si tú najlepšiu veľkosť!
Tento úžasný vinylový koberec z drevených kmeňov je to, čo musíte radikálne zmeniť vplyv vášho domu! Vyberte si tú najlepšiu veľkosť!
32.50

1-24 z 102 vinylové koberce