Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Iné textúry tapety

fantastická kolekcia ďalších textúrovaných tapiet , ideálna na dotvorenie triedy a individuality v ktorejkoľvek časti vášho domova! Táto kolekcia tapiet zmení každý priestor vo vašej domácnosti! V tejto kolekcii nájdete množstvo rozmanitých vzorov zobrazujúcich rôzne textúry!

od paprík a vintage koktailov pre vašu kuchyňu po mraky a vzory abstraktných atramentov pre vašu spálňu - táto kolekcia ďalších textúrnych obkladov stien je domovom niektorých našich brilantných vzorov, ktoré sa úplne inde nezmestia. Dizajnérsky tím rád premýšľa mimo krabice, takže ak hľadáte niečo skutočne jedinečné a svojrázne, určite ste na správnom mieste! Prezrite si tento neustále sa rozširujúci katalóg ďalších tapiet s textúrnym dizajnom a vyberte si ten pre seba!

po vybalení z krabice ďalšie vylepšenia textúry!

obrovský rozdiel, keď do svojho domova pridáte inú textúru s motívom zavesenia, bude automaticky viditeľný vďaka jedinečnosti a charakteru, ktorým zaplnia vaše izby, čo sú niektoré aspekty, ktoré sú úžasné pri vytváraní útulnejšieho prostredia. S touto tapetou môžete upravovať vzhľad svojich miestností bez obáv z toho, že budú trvalé alebo poškodia vaše steny! Bez ohľadu na to, aký je aktuálny trend v oblasti dekorácií, môžete podľa toho upraviť aj svoju ďalšiu textúrnu tapetu! Tento výrobok poskytuje ďalšie výhody, ako je zvýšená hĺbka, štýl a teplo, takže nielenže vyzerá úžasne, ale aj úžasne vyzerá.

naše ďalšie tapety s dizajnom textúry sú vyrobené z materiálu, ktorý je veľmi odolný a vydrží roky. Sú tiež veľmi odolné proti problémom, ako sú slzy, vrásky a bubliny, a okamžite zakryjú všetky nedostatky vašej steny. Nebudú odrážať žiadny lesk alebo rozptýlené svetlo vstupujúce do vašej miestnosti; naše ďalšie textúrne obklady stien však budú odrážať niečo iné... Vysokú kvalitu našich tapiet!

táto tapeta s inými textúrami sa ľahko používa, s pokynmi nájdete na našej webovej stránke a vedľa tapety, keď dorazí. K dispozícii sú tiež rady týkajúce sa odporúčaných nástrojov a rád pred, počas a po aplikácii, ako aj obrazové pokyny. Ale ak máte akékoľvek obavy alebo pochybnosti, neváhajte kontaktovať náš úžasný tím zákazníckych služieb.

urobte si z domu domov už teraz! Prechádzajte zbierkou ďalších textúrovaných závesov na stenu a nájdite svoju dokonalú novú tapetu. Je tu dizajn a vzor práve pre vás a váš domov!

Dizajn tejto textúrovanej tapety je príkladom abstraktného umeleckého diela, ktoré môže byť ozdobou vašej obývačky, kancelárie alebo jedálne.
Dizajn tejto textúrovanej tapety je príkladom abstraktného umeleckého diela, ktoré môže byť ozdobou vašej obývačky, kancelárie alebo jedálne.
18
Urobte z vášho domova alebo podnikania priestor s exkluzívnou a super originálnou dekoráciou s touto nádhernou tmavou textúrou tapetou.
Urobte z vášho domova alebo podnikania priestor s exkluzívnou a super originálnou dekoráciou s touto nádhernou tmavou textúrou tapetou.
18

1-24 z 40 tapeta