Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Tehlové tapety

prečo nepridať nejaké tehly do svojej izby? Ani pre tieto tehly nebudete musieť ísť preklepávať omietky. S našou tehlovou tapetou to nemôže byť jednoduchšie a nákladovo efektívnejšie. Máme veľa rôznych farieb, takže ak nie ste fanúšikom červených tehál, nemusíte mať obavy, máme šedú, čiernu, hnedú akúkoľvek farbu! Teraz si prezrite túto zbierku tapiet s efektom tehál a stavajte!

od realistických tehlových stien zo starej školy po moderné elegantné, v našej kolekcii určite nájdete tapety na tehlové steny, ktoré vďaka inkluzívnosti nášho úžasného tímu dizajnérov budú vyhovovať všetkým a každej miestnosti. Prečo nepriviesť svoju kreatívnu stránku von a zdobiť si steny už dnes, nebudete ľutovať!

nájdite svojho vnútorného staviteľa s tapetami z umelých tehál!

návrat k pôvodným hladkým stenám nebude po aplikácii niektorej z našich tapiet z tehál s textúrami možný, pretože budú mať vynikajúci prírastok do vášho domova. Sú teda skvelou investíciou. Sloboda hrať, všetky rôzne štýly, ktoré chcete, budú všetky vaše, takže vaša kreativita bude plynúť, a to všetko bez toho, aby ste sa museli dopúšťať čohokoľvek trvalého alebo bez obáv z poškodenia. Udržiavať vás doma v obraze všetkých aktuálnych trendov nebolo nikdy jednoduchšie! Niet pochýb o tom, že tieto tapety z odhalených tehál spôsobia, že vaše izby budú vyzerať úžasne, ale výhody sa tým nezastavia, prinesú tiež väčšiu hĺbku, štýl a teplo, vďaka čomu bude váš domov oveľa jedinečnejší a špeciálnejší pre vás!

naša tapeta so vzorom tehál má úžasne jednoduchý a ľahký proces aplikácie, ktorý umožňuje rýchle skrytie akýchkoľvek nedostatkov na stenách. Rovnako ako tehly, ani naše tapety sa ľahko nepoškodia, ani nebudú mať problémy s bublinkami, trhlinami alebo vráskami! Tiež vôbec nesvietia alebo neodrážajú, takže príliš nezasahujú do vášho domova, ale stále budú mať dostatočný vplyv na to, aby vyzerali neuveriteľne! Trvanlivosť týchto tapiet v tehlovom vzhľade je neporovnateľná a ľahko vydrží skúšku času, vďaka čomu získate flexibilitu pri zmene tapety, kedykoľvek budete chcieť!

naše tapety z muriva sa rovnako ako všetky naše tapety veľmi ľahko aplikujú a prichádzajú s jasnými pokynmi k aplikácii, ako aj s pokynmi, ktoré nájdete na našej webovej stránke, takže si nemusíte robiť starosti.

tak prečo si teraz neprehliadnuť našu tapetu v štýle tehál a získať vzhľad, aký ste vždy chceli.

1-23 z 23 tapeta