Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Ostatné tapety na plochu

milujete vintage vzhľad? Prečo sa nepozrieť do našej zbierky ďalších historických tapiet. Sme si stopercentne istí, že si tieto vzory zamilujete. S vintage kvetinovými vzormi, klasickým umením tej doby, vintage farebnými motívmi, nájdete v tejto kolekcii svoje dokonalé ďalšie tapety s vintage motívom.

tieto ďalšie vinobranie obklady stien sú ideálne na dotvorenie náladu 70. , 80. A 90. Rokov, ako aj na väčšej individualite ktorejkoľvek z vašich stien! Táto kolekcia tapiet zmení každý priestor vo vašej domácnosti! Dizajnérsky tím s touto kolekciou určite myslel mimo krabicu, takže ak hľadáte niečo skutočne jedinečné, ste na správnom mieste! Prezrite si tento neustále sa rozširujúci katalóg ďalších tapiet s retro dizajnom a vyberte si ten pre vás!

nič iné ako najlepšie ostatné vinobranie na stenu!

akonáhle sa použijú, tieto ďalšie nádherné vintage zavesenia vám umožnia zistiť, aké veľké investície do vášho domova v skutočnosti sú. Na rozdiel od mnohých iných tapiet vám tieto tapety dávajú slobodu vyzdobiť si steny ľubovoľným spôsobom, bez akýchkoľvek stálych následkov alebo škôd na vašich stenách, čo vám umožní využívať výhody súčasných štýlov a trendov, ktoré ste predtým nemuseli mať. Mohol! Každý bude závidieť, že máte ten najtrendovejší domáci dekor v okolí! Tieto ďalšie vinobné závesy vám nielen poskytnú neuveriteľne vyzerajúcu stenu, ktorú ste vždy chceli, ale prinášajú aj ďalšie výhody, ako je zvýšená hĺbka, štýl a teplo, ktoré vytvárajú prirodzenejšie domáce prostredie!

naše ďalšie tapety v retro štýle sa ľahko používajú, pričom všetky pokyny, ktoré by ste mohli potrebovať, sú uvedené v objednávke, ako aj na našej webovej stránke, kde nájdete rady týkajúce sa odporúčaných nástrojov a rád pred, počas a po aplikácii a pokyny k obrázkom. . Materiál je mimoriadne odolný a odolný voči problémom, ako sú slzy, vrásky a bubliny. Tiež sa nemusíte obávať žiadneho lesku alebo odrazu od rozptýleného svetla, pretože tieto výrobky sú odolné, takže sú vhodné do každého domova. Vďaka svojej dlhotrvajúcej povahe ste schopní meniť svoje tapety každý rok alebo každých 10 rokov. S našimi ďalšími obkladmi stien v štýle vintage nie sú nijaké obmedzenia!

vysoká kvalita a nízke ceny, dnes si dajte ruky do vlastných rúk! Nenechajte si ujsť tieto úžasné ďalšie vinobranie tapety.

1-24 z 49 tapeta