Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Vinobranie štýl tapety

úžasná zbierka historických tapiet, pomocou ktorých vyzdobíte svoj domov! Vintage témou sa zaoberá toľko ľudí, ale my v spoločnosti tenstickers to robíme presne tak, že to je úžasné vďaka úžasnej kolekcii retro tapiet , jedinečných v každom zmysle slova! Táto tapeta dodá vašej miestnosti chladný a jedinečný vzhľad v štýle, ktorý nikdy nevyjde z módy, a zároveň zaistí, aby ste sa vo svojom dome cítili úplne pohodlne.

od vzorov kufrov po vinobranie kvetinových tapiet, vďaka kreativite nášho úžasného dizajnérskeho tímu je tu dizajn pre každého milovníka vinobrania. Vyjadrite sa cez svoje steny jedným z týchto návrhov. Ak si teraz chcete prehliadnuť túto neustále sa rozširujúcu zbierku, čaká vás vaša nová tapeta!

starožitná tapeta pre milovníkov vinobrania!

keď si domov pridáte reprodukovanú vintage tapetu , budete do nej masívne investovať vďaka neuveriteľným výhodám, ktoré prinesie. Sloboda vyzdobiť každú zo svojich stien ľubovoľným spôsobom bez obáv z poškodenia alebo dlhodobého záväzku je vaša. Tieto obklady stien dávajú možnosť využiť populárne štýly a trendy a uistite sa, že máte doma ten najmódnejší domov. Rovnako ako úžasný nový vzhľad, ktorý staromódna tapeta dáva vášmu domovu, budete tiež oboznámení s ďalšími výhodami, ako je napríklad zvýšená hĺbka, teplo a množstvo charakteru.

táto tapeta v štýle vintage sa prilepí hladkým a veľmi jednoduchým spôsobom na všetky vaše steny, pričom všetky nedostatky, ktoré majú vaše steny, budú mať priamo z dohľadu. Záhyby alebo stopy nezostávajú pozadu a nikdy sa neodlupujú ani nebublinkujú. Ak ste sa práve obávali o lesk alebo odraz, nie je to potrebné, pretože tieto závesy sú odolné a sú vhodné do každej miestnosti vo vašom dome. Trvanlivosť týchto výrobkov je neuveriteľná a vydrží veľmi dlho, takže ak chcete tapetu neustále meniť alebo ju udržiavať takú, aká je, máte túto možnosť pri nákupe historických tapetových vzorov u nás.

o postup pri podávaní žiadosti sa nemusíte obávať. Pokyny nájdete na našom webe a k objednávke spolu s odporúčaniami týkajúcimi sa nástrojov, obrázkovými pokynmi a radami pre aplikáciu pred, počas a po podaní žiadosti. Začnite nanášať svoju tapetu inšpirovanú vinobraním ešte dnes!

premeňte svoje steny na vinobranie a umelecké dielo, nie je čas ako dnes!

1-24 z 96 tapeta