Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Pruh tapety

komu sa nepáči klasický pruhovaný vzor? Naša kolekcia pruhovaných tapiet je ideálna na zdobenie vášho domova. Naše pruhované tapety sú jedinečné a vytvoria prostredie, v ktorom sa nikdy nebudete nudiť. Teraz môžete zmeniť svoj domov bez toho, aby ste sa museli usilovať o maľovanie a prestavovanie. Aplikujte na steny jeden z našich skvostných návrhov a získajte požadovaný vzhľad.

od neuveriteľných drevených vzorov až po ohromujúci tartan, dizajnérsky tím zahrnul všetko do tejto vynikajúcej tapety s vodorovnými pruhmi! Určite existuje niečo, čo uspokojí vkus každého, či už zdobíte detské spálne alebo salónik, nikto nebude sklamaný. Teraz si pozrite tieto úžasné vzory zvislých pruhovaných tapiet!

zamilujte sa do svojho domova opäť so širokými pruhovanými tapetami!

tu v tenstickers veríme, že nová tapeta je jednou z najlepších investícií, ktoré by ste mohli do svojho domova investovať. Aj napriek tomu, že po mnoho rokov, v ktorých sa objavuje, vychádzajú z módy, tapety zostávajú jedným z najlepších spôsobov, ako pridať dizajn bez toho, aby ste natrvalo zmenili alebo poškodili svoje steny, čo vám dáva možnosť využiť akýkoľvek trend, ktorý je v súčasnosti populárny. Naša odizolovaná tapeta tiež dodáva vášmu domovu úžasné výhody tým, že vnáša teplo, štýl a hĺbku do každej miestnosti. Budete sa snažiť nájsť ďalší prírastok, ktorý dodáte svojmu domovu a ktorý je dokonalejší. Akonáhle ho máš, nikdy nebudeš môcť žiť!

táto farebná pruhovaná tapeta sa hladko a ľahko drží na každej stene a odstraňuje tak nedokonalosti z dohľadu. Vrásky alebo stopy nezostávajú pozadu a pri nadmernom svetle nesvietia ani neodrážajú, takže sú vhodné do každého domova kdekoľvek. Naša tapeta je tiež mimoriadne odolná a vydrží mnoho rokov, čo vám dáva možnosť každý rok ich meniť alebo si ponechať rovnaké pruhované obklady stien roky.

ak vás proces podania žiadosti znepokojil, dajte nám pokoj. Vedľa vášho produktu a na našich webových stránkach nájdete pokyny, ktoré sa dajú veľmi ľahko dodržiavať. Poskytujú sa aj rady týkajúce sa odporúčaných nástrojov a rád pred, počas a po aplikácii, ako aj obrazové pokyny. Použitie neutrálnej pruhovanej tapety už nemôže byť jednoduchšie!

zabudnite na nudné steny vyznačujúce sa iba jednou farbou a ozdobte ich týmito pruhovanými vzormi tapiet a svoj domov si znova zamilujete, až tak nebudete chcieť odísť! Dokončiť objednávku.

Pruhovaná tapeta, ktorá svojím dizajnom takmer zapácha ako škorica. Skúste to vo vašej kuchyni, obývacej izbe alebo spálni. Objednajte si ju teraz v ľubovoľnej veľkosti.
Pruhovaná tapeta, ktorá svojím dizajnom takmer zapácha ako škorica. Skúste to vo vašej kuchyni, obývacej izbe alebo spálni. Objednajte si ju teraz v ľubovoľnej veľkosti.
18

1-24 z 40 tapeta