Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na spotrebiče

chcete dať svojej kuchyni nový vzhľad? Našli ste správne miesto! Naša úžasná zbierka nálepiek pre domáce spotrebiče obsahuje mnoho originálnych lepiacich ozdôb pre chladničky, umývačky riadu, práčky, kávovary a ďalšie elektronické vybavenie pre domácnosť.
som to len ja alebo sú spotrebiče nevýrazné a nudné? Dobre, čo sa dá ľahko zmeniť pomocou našich nálepiek na spotrebiče. Vytvorte ohromujúcu kuchyňu zdobením malých častí vášho domu pomocou našich nálepiek. Rôzne vzory, elegantné kvetinové vzory s rôznymi textúrami až po vtipné tváre. Všetko poskytuje živé farby, ktoré nikdy nestratia tón vďaka vysokej kvalite našich výrobkov!


žiadne nudné spotrebiče s týmito zábavnými návrhmi!


naša kolekcia obsahuje sériu rôznych motívov a vzorov, ktoré naši návrhári neustále aktualizujú. Toľko zábavných nápadov na ozdobu, použite nálepky našich spotrebičov vo vašej kuchyni a nikdy to nebude rovnaké! Ak máte na mysli niečo, ale na našej stránke nenájdete niečo podobné, môžeme pre vás a vaše prístroje vyrobiť vlastnú nálepku. Pošlite nám e-mail s tým, čo hľadáte, a náš dizajnérsky tím vám rád urobí nálepku vašich prispôsobených spotrebičov.

medzi našou kolekciou nálepiek pre domáce spotrebiče nájdete veľa návrhov pre umývačku riadu, pretože tie vyzerajú vždy nudne a bezfarebne. Ako efekt dreva? Namiesto toho, aby ste platili veľa peňazí za inštaláciu špeciálnej skrinky na umývačku riadu, môžete namiesto toho jednoducho použiť nálepku. Pridajte do svojej kuchyne dotyk originality, už to nemôže byť ľahšie.


máme tiež veľa samolepiek do práčky, z ktorých si môžete vybrať. Stačí si vybrať veľkosť práčky a môžete ju rýchlo a ľahko aplikovať. Aby vaša práčka vynikla týmito úžasnými originálnymi návrhmi.

naše výrobky sa dajú veľmi rýchlo a jednoducho aplikovať a sú lacným spôsobom zdobenia a transformácie vášho domu a vašej kuchyne! Môžete postupovať krok za krokom podľa našich pokynov na používanie, aby ste počas procesu podávania žiadosti nenarazili na žiadne ťažkosti. Náš wvinyl je tiež odolný voči bublinám, takže nevznikajú žiadne vzduchové bubliny ani ryhy.

materiály, ktoré používame, sú vysokej a osvedčenej kvality a sú vytlačené s jasnými obrázkami a jasnými farbami, ktoré majú matný efekt, takže na nich svetlo nie je odrážané! Môžu byť aplikované na hladký, plochý a neporézny povrch.
Dekoratívna nálepka na zariadenie s kvetinovým vzorom. Nedovoľte, aby práčka vyzerala nudne. Kúpte si naše kvalitné dekoratívne vinyly, ktoré k tomu oživia život.
Dekoratívna nálepka na zariadenie s kvetinovým vzorom. Nedovoľte, aby práčka vyzerala nudne. Kúpte si naše kvalitné dekoratívne vinyly, ktoré k tomu oživia život.
2.99

1-24 z 32 nálepky na stenu