Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Zrkadlové nálepky

Pocítite niekedy, keď sa pozeráte hlboko do zrkadla a už nepoznáte osobu, ktorá sa na vás pozerá? Dobre, určite vás musíme odviesť od všetkého toho existenčného strachu. Naša neuveriteľná kolekcia zrkadlových nálepiek určite rozjasní akýkoľvek druh zrkadla. Od hlúpych fúzy po užitočné zoznamy úloh, naša neustále rastúca kolekcia nálepiek pre zrkadlá určite obsahuje niečo, aby vyhovovala vašim potrebám. Na čo teda čakáme? Poďme sa ponoriť!

zrkadlové nálepky, ktoré vás odrážajú!


sme si istí, že tu v tenstickers môžeme poskytnúť kvalitu zrkadlový štítok dizajn, do ktorého sa úplne zamilujete. S naším katalógom, ktorý rastie každý deň, musí byť niečo, za čo jednoducho spadnete cez päty. Náš neuveriteľne talentovaný tím dizajnérov každý deň pracuje mimoriadne usilovne a vytvára úžasné nové vzory práve pre vás. či už ide o kvetinové hranice zrkadla, vďaka ktorým bude každý zrkadlový selfie o niečo epickejší, alebo inšpiratívne citácie, ktoré vám dodajú trochu väčšiu dôveru a ráno jazdia. Nech už hľadáte čokoľvek, naše zrkadlové nálepky sa musia na tvár usmievať a hľadia na vás.
vo veľmi nepravdepodobnej situácii, keď zistíte, že náš katalóg nemá to, čo hľadáte, neznepokojujte sa, sme tu, aby sme vám pomohli. Sme hrdí, že sme teraz jedným z najväčších a najlepších poskytovateľov personalizovaných zrkadlových nálepiek na internete. Náš neuveriteľne efektívny systém vám umožňuje nahrávať vaše obrázky, povedať nám farbu a veľkosť a za pár dní sa vaše zrkadlové nálepky stanú skutočnosťou. Náš dizajnérsky tím bude neúnavne pracovať, aby vám poskytol prispôsobenú zrkadlovú nálepku, ktorá presne vyhovuje vašej osobnosti.
všetky naše neuveriteľné nálepky na zrkadlá sa dajú veľmi ľahko aplikovať na akékoľvek zrkadlá, bubliny a vrásky. A ak by ste chceli z uvedeného zrkadla odstrániť nálepku, môžete si byť pokojne vedomí, že na vašom milovanom zrkadle nezostanú žiadne zvyšky, stopy ani poškodenia. Dáva vám slobodu pridať do zrkadiel viac nálepiek bez obáv alebo výhrad. Začnite teda vyrábať svoje zrkadlá magickou cestou do neznáma ešte dnes!
Ozdobte svoju kúpeľňu a toaletné zrkadlo našou nálepkou s čiernym rámom a vychutnajte si vzhľad, ktorý prinesie. ľahko použiteľný samolepiaci dizajn.
Ozdobte svoju kúpeľňu a toaletné zrkadlo našou nálepkou s čiernym rámom a vychutnajte si vzhľad, ktorý prinesie. ľahko použiteľný samolepiaci dizajn.
2.99
Zrkadlo - inšpirované detskou klasikou v ríši divov. Nálepka so slovami „toto je zázrak, poďte ďalej“.
Zrkadlo - inšpirované detskou klasikou v ríši divov. Nálepka so slovami „toto je zázrak, poďte ďalej“.
1.99

1-24 z 70 nálepky na stenu