Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na schody

Transformujte svoje schody z nudných nepríjemností na niečo trochu zvláštnejšie pomocou jednej z mnohých úžasných nálepiek na schody. ísť po schodoch môže byť skutočnou dierou, preto sme presvedčení, že by mali byť vyzdobení rôznymi kreatívnymi a úžasnými spôsobmi, aby sa váš domov stal pre vás a vašu rodinu tak trochu osobnejším.

schody do neba


vďaka tvrdej práci nášho neuveriteľne talentovaného dizajnérskeho tímu sa môžeme pochváliť obrovskou a neustále sa rozširujúcou kolekciou štítkov so stupačkami schodov, ktoré určite vyhodia mysle každého, kto má to šťastie, aby využil vaše schodisko. Aby sme mohli inšpirovať slová múdrosti k nádherným vodopádovým efektom, sme si istí, že musí existovať sada štítkov schodov, ktoré presne vyhovujú vášmu vkusu.

a mali by ste zistiť, že po prehľadaní našej obrovskej zbierky štítkov so stupačkami schodov zistíte, že vaše potreby sú ešte stále uspokojené, nemusíte sa obávať! My na tenstickers sme veľmi hrdí na to, že práve teraz sme na internete jedným z najlepších poskytovateľov personalizovaných nálepiek na schody! Náš proces je neuveriteľne jednoduchý. Všetko, čo musíte urobiť, je odovzdať nám svoj obrázok alebo ho popísať čo najpodrobnejšie, povedzte nám rozmery a posaďte sa, kým pre vás vytvoríme vaše osobné štítky s osobným schodiskom neuveriteľnou rýchlosťou a cenou.

ak vás zaujíma kvalita našich nálepiek na schody , nechajte nás rozptýliť akékoľvek pochybnosti, ktoré by ste mohli mať. Všetky naše nálepky sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylového materiálu, ktorý je vyrobený tak, aby vydržal. Navyše je tiež veľmi ľahké nanášať na akýkoľvek hladký povrch vďaka prenosovému papieru, ktorý je súčasťou dodávky, čím získate slobodu od bublín, vrások a rias. A ak by ste chceli nálepky odstrániť, môžete si byť istí, že tak môžete urobiť bez obáv zo zanechania zvyškov, značiek alebo poškodenia svojho milovaného schodiska.

tak na čo čakáš? Nikdy nebolo lepší čas na zdobenie schodov!

1-24 z 27 nálepky na stenu