Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Štýl

Počet ľudí

Nálepky na americký futbal

Toto je zbierka nálepiek na futbal, ktoré sú vyrobené špeciálne pre všetkých fanúšikov amerického futbalu. Ste fanúšikom tohto športu? Máte všetky americké futbalové dresy a tovar, na ktorý môžete myslieť? Zamyslite sa znova, pretože tu nájdete obrovskú zbierku nálepiek s množstvom vzorov, ako sú futbalové prilby, citácie nfl hráčov a siluety amerického futbalu. Všetky boli navrhnuté a inšpirované touto skvelou americkou športovou hrou. Zbierka obsahuje nálepky na stenu, nálepky na prilbu, nálepky do auta a ďalšie!

bez ohľadu na ich veľkosť sa všetky naše nálepky ľahko inštalujú a každá objednávka obsahuje pokyny na aplikáciu. Sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylu, ktorý má životnosť 15 rokov a po odstránení nezanechá na povrchu žiadne zvyšky ani poškodenia!

nech už je váš tím akýkoľvek, sme si istí, že pre vás máme niečo! americký futbal je jedným z najobľúbenejších športov na svete, a preto naše nástenné nálepky na futbal sa neobmedzujú iba na stenu! Môžete nalepiť naše nálepky na akýkoľvek rovný povrch. Môže to byť na vašom aute, na bicykli, vonku... Držte ho kdekoľvek chcete!

a ak nemôžete nájsť nálepky, ktoré hľadáte, žiadny problém, môžeme vám pomôcť! Sme vždy otvorení novým nápadom a radi by sme urobili z vás perfektný prispôsobiteľný štítok amerického futbalu. pošlite nám e-mail na adresu info@tenstickers. Co. Uk a my vám radi zašleme akékoľvek návrhy týkajúce sa dizajnu, aby ste dostali svoju perfektnú nálepku z amerického futbalu!

tak si kúpte jednu z našich nálepiek amerického futbalu , nalepte ju do svojej izby a cítite sa šťastnejšia na mieste, ktoré odráža to, kto ste a čo máte radi!

1-17 z 17 nálepky na stenu