Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Basketbalové nálepky

prezrite si našu veľkú zbierku   basketbalové nálepky na ozdobenie vášho domova, podnikania, športového centra alebo školy. Tieto návrhy vytvoria jedinečnú atmosféru s basketbalovou loptou. Vzory vhodné pre všetky vekové kategórie!
nálepky na basketbal   sú ideálne pre akýkoľvek povrch, ako sú steny, nábytok, okná, prístroje, ako sú herné konzoly, mobilné telefóny, vozidlá a mnoho ďalších. Máme vynikajúcu kolekciu viac ako 50 farieb, z ktorých si môžete vybrať.

skóre nejaké obruče s týmito vzormi!


naša zbierka   vinylové basketbalové nálepky   pozostáva z návrhov, ktoré sú ideálne pre dospelých aj deti. Vďaka rozmanitosti, ktorú poskytujeme, budete môcť objaviť svoj dokonalý dizajn. Máme návrhy predstavujúce jednoduché siluety hráčov, ktorí strieľajú na obruče, širokú škálu samolepiek s basketbalovými ponukami od známych hráčov, ako je micheal jordon a mnoho ďalších. Návrhy, ktoré si deti zamilujú, zahŕňajú napríklad obrázky ľudí, ktorí hrajú, výškové mapy a mnoho ďalších zábavných návrhov, ktoré budú zbožňovať.

možno ste trénerom a potrebujete spôsob, ako naplánovať svoju tímovú stratégiu, aby ste mohli vyhrať! Máme pre vás dokonalý dizajn. V tejto kolekcii nájdete niekoľko nálepiek na čiernu dosku pre basketbal! Inšpirujte svoj tím, vypracujte najlepšiu stratégiu, ktorá vyhrá proti druhému tímu, všetko na vašom úžasnom vinylovom basketbalovom obtisku!

tu sa nachádzame v tenstickeroch na to, že dokážeme vyrobiť všetko, čo chcete a čo dokážeme   personalizované nálepky na basketbal! Máme vynikajúci tím dizajnérov, ktorý dokáže splniť vaše najdivokejšie sny! Takže ak nemôžete nájsť to, čo hľadáte, nemusíte mať obavy. Jednoducho nám pošlite e-mail so vzorkou toho, čo by ste chceli, spolu s veľkosťami, farbami atď. Naši dizajnéri to potom urobia za vás! Niektoré z našich dizajnov katalógu je možné dokonca zmeniť podľa názvov alebo ich veľkostí a farieb tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Prečo nezvažovať prispôsobiteľnú nálepku na basketbal? Vy alebo osoba, ktorej budete darovať tieto výrobky, sa do toho úplne zamilujete, keď uvidia svoje vlastné meno alebo uvidia, ako dokonale zapadá do vašej izby!
basketbaloví nadšenci, teraz máte túto vynikajúcu príležitosť vyzdobiť si svoj vlastný priestor pomocou tých najdokonalejších samolepiek. Neváhajte, prezerajte túto úžasnú zbierku teraz! S takou rozmanitosťou vám neviníme, že ste boli v pokušení našou ponukou. Nájdite svoj dokonalý basketbalový dizajn pre svoj domov, kanceláriu, športovú halu alebo iný povrch teraz!

Nálepka na siluetu basketbalu na stenu s dizajnom hráča. K dispozícii v rôznych farbách a akejkoľvek požadovanej veľkosti.
Nálepka na siluetu basketbalu na stenu s dizajnom hráča. K dispozícii v rôznych farbách a akejkoľvek požadovanej veľkosti.
Prispôsobiteľný
3.75
ľahko nalepiteľnú samolepku na stenu športového hráča netball s menom, ktoré je možné prispôsobiť podľa vášho želania.
ľahko nalepiteľnú samolepku na stenu športového hráča netball s menom, ktoré je možné prispôsobiť podľa vášho želania.
Prispôsobiteľný
11.75

1-24 z 56 nálepky na stenu