Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Jednofarebné vinylové nálepky

Zbierka vinylových samolepiek s s jednoduchými blokmi farieb. široký výber farieb. Praktické nálepky na ozdobenie vášho domova.


tento výber obyčajných farebných samolepiek na štítky je vynikajúci na jednoduché zakrytie prázdnych priestorov a nemusíte sa obávať, že budete robiť nejaké problémy. Všetky tieto obtlačky sú ľahko použiteľné a po odstránení nezanechajú žiadne zvyšky.


transformujte svoje steny a doplnky do niekoľkých minút pomocou týchto štítkov s hárkami, ktoré odstraňujú stres z zdobenia. Vyberte si z našej ponuky veľkostí alebo nám pošlite e-mail na adresu info@tenstickers. Co. Uk, ak potrebujete konkrétne veľkosti.

bude naozaj ľahké prispôsobiť a ozdobiť ktorúkoľvek časť vášho domu vkusom a štýlom! Nechajte sa zobrať novým spôsobom pochopenia vášho bytového zariadenia a začnite premýšľať mimo krabičky!

vďaka našim obyčajným farebným vinylovým nálepkám bude možné zmeniť každý aspekt vášho domu, od najmenších detailov k najatraktívnejším objektom! Môžete pokryť všetko, čo sa vám nepáči, farbami, ktoré chcete!

zabudnite na tie tvrdé práce alebo na drahé výdavky spojené s výrobou nového nábytku, ktoré vás potom celé dni rušia! V skutočnosti vďaka týmto farebným vinylovým listom budete môcť pokryť akýkoľvek predmet domu, zásuvky, príborníky, skrinky, vitríny, okná, steny a ktokoľvek má viac, teraz môžete úplne revolucionalizovať svoj dizajn domu za minimálnu cenu cena!


pomôžeme vám pri náročnej výzve renovácie a zlepšenia vášho miesta

vďaka veľkej rozmanitosti týchto nádherných štetcov obyčajných farieb na stene a ich vysokej kvalite sú ideálne na dekoráciu všetkých prostredí. Zvoľte veľkosť a farbu. Sú tiež k dispozícii v priesvitnom.
ak uvažujete o zdobení vášho nábytku, nenechajte si ujsť tieto neuveriteľné farebné lepiace listy, ktoré sú vyrobené z farebných kúskov s veľkou chromatickou rozmanitosťou, ktoré premenia priestor na úplne jedinečné miesto. Vyberte štrajk a požadovanú farbu.


1-13 z 13 nálepky na stenu