Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Štýl

Počet ľudí

Nálepky do rýmov pre škôlky

Zbierka návrhov inšpirovaná slávnymi detskými rýmami. Originálne návrhy s textami a obrázkami z rýmov klasických škôlok. Ideálne na zdobenie izieb a priestorov pre deti.

ozdobte svoje detské izby alebo škôlky novorodencov týmito sladkými nálepkami očarujúcimi slovami a roztomilými obrázkami. Aby vaše izby boli príjemnejšie a príjemnejšie pridaním osobného kontaktu so slovami z obľúbeného detského rýmu vášho dieťaťa alebo s obrázkom ich obľúbeného charakteru.

tieto nálepky môžu pomôcť stimulovať predstavivosť detí a zároveň zdobiť originálnym a jedinečným spôsobom.

aké nálepky pre detské piesne nájdem?

široká škála nálepiek detských piesní, ktoré nájdu obľúbenú pieseň od vašich najmenších, takže budú mať priestor na mieru , s veľmi farebnými a zábavnými stenami.

existuje široká škála nálepiek na stenu, aby ste našli ten, ktorý najlepšie zodpovedá výzdobe vašej izby, ktorý sa spája s nábytkom, hračkami a ozdobou, ktorú máte na stenách. Nálepky s detskými piesňami budú vyzerať skvele, kdekoľvek ich umiestnite.

nájdete piesne ako „hakuna matata lyonského kráľa“, „žralok bábätko“ alebo klasiku pre deti, vďaka ktorej budete nostalgickí.

nálepky na detské piesne budú mať v miestnosti rozdiel, sú vyrobené výhradne na mieru podľa vašich požiadaviek a jednobarevné výrobky majú paletu s viac ako 40 farbami.

nálepky na detské piesne sa veľmi ľahko nanášajú a dajú sa nalepiť na akýkoľvek hladký povrch. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a veľmi ľahko sa čistí vlhkou handričkou.

teraz môžete svoju výzdobu obnoviť bez toho, aby ste museli minúť príliš veľa, pretože dekoratívna nálepka pre detské piesne nie je drahá. Veľmi ľahko sa dá odstrániť zo steny a obnoviť vaše steny alebo nábytok podľa toho, ako vaše deti rastú.

ak nenájdete to, čo hľadáte, kontaktujte nás na adrese info@tenstickers. Co. Uk, máme tím grafického dizajnu, ktorý každý deň vytvára novú nálepku pre zbierku. Môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný dizajn , stačí nám povedať, čo chcete, úpravu existujúceho dizajnu alebo úplne nový dizajn pomocou textu alebo obrázka, meraní a farieb, ktoré chcete pre svoj produkt!

1-14 z 14 nálepky na stenu