Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na folklórne tapety

Zbierka návrhov inšpirovaná folklórnou hudbou. Rôzne tradičné hudobné štýly. vysokokvalitné vinylové nálepky za bezkonkurenčné ceny.

čo nájdem v kategórii folklórnych nálepiek?

nájdete rôzne návrhy z rôznych kultúr, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči, a umiestniť ho tam, kam chcete. Uvidíte nálepky na stenu regionálnych tancov alebo populárne detské piesne. Nájdete aj návrhy spevákov, ktorí sú legendami svetovej histórie, ako je bob marley alebo camarón. vyberte si ten, ktorý sa vám páči najviac a ktorý zodpovedá vašej osobnosti.

ak to, čo hľadáte, je typická fráza z vašej krajiny, tu nájdete to, čo hľadáte. Máme tiež inšpiratívne frázy, ktoré zanechajú vašich návštevníkov bez reči. Pozrite sa na náš katalóg dekoratívnych nálepiek a uvidíte, o čom hovoríme. Niektoré z nich sú samolepky prispôsobiteľné, takže ich môžete nechať vyrobiť podľa vlastných špecifikácií.

ak chcete umiestniť svoj dizajn do detskej izby, máme tiež rôzne samolepky na stenu pre deti, ktoré zdobia ich izbu.
tento produkt je prvotriednej kvality , úplne priľnavý a môžete ho ľahko umiestniť pomocou stierky. Odporúčame ju umiestniť na hladkú neporéznu stenu, aby sa zaistila jej priľnavosť. Ak to potrebujete umyť, môžete to urobiť navlhčenou utierkou. Ak máte akékoľvek pochybnosti, sme vám k dispozícii.

kúpiť nálepku folklóru, ktorá sa vám páči, a pošleme ju na požadované miesto.

1-5 z 5 nálepky na stenu