Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na ťažké kovové steny

Zbierka vzorov s témou z ťažkých kovov. Rôzne logá, ilustrácie a texty z žánru heavy metalovej hudby.

miluješ rock do nejakej ťažkej skaly? S touto škálou návrhov môžete prejaviť svoju vášeň pre tento alternatívny hudobný žáner. Prečo nevyzdobiť svoju spálňu alebo hudobnú miestnosť logami vašich obľúbených kapiel? Alebo by ste do svojho auta mohli umiestniť tieto skvelé a ľahko použiteľné nálepky.

fanúšikovia heavy metalu si tieto obtisky určite zamilujú
za prispôsobenie stien a doplnkov a tiež za účelom vyniknutia od svojich priateľov!

prečo ozdobiť nálepkami z ťažkých kovov?

tento hudobný žáner vznikol v polovici šesťdesiatych a začiatkom sedemdesiatych rokov v anglicku a spojených štátoch, s pôvodom v blues rocku, hard rocku a psychedelickom rocku. Priekopníkmi tohto hudobného štýlu boli zeppelín, temne fialová a čierna sobota. Ak máte radi túto hudbu, začnite zdobiť a vytvorte si svoj hudobný kútik pomocou našich originálnych nálepiek.

dotyk osobnosti vášho počítača, telefónu alebo stien a okien. V tomto katalógu nájdete nálepky z ťažkých kovov s motívmi železných dievčat, ac / dc, barón rojo, bozk alebo metallica. Veľké množstvo návrhov, aby ste mohli mať jedinečnú atmosféru.

ak nemôžete nájsť nálepku, ktorú hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Máme tím dizajnérov, ktorí pre vás môžu vytvoriť jedinečný dizajn. Všetky výrobky sú vyrábané na mieru, takže máte nálepku, ktorá dokonale ladí s vašou stenou alebo povrchom.

máme viac ako 40 farieb pre jednofarebné výrobky a viacfarebné výrobky sú plné života a živých farieb.
 
prémiový dizajn, ktorý dokonale splní vaše očakávania. Vaši priatelia budú prekvapení svojou novou dekoráciou a vy budete mať dekoráciu podľa svojich predstáv.

1-17 z 17 nálepky na stenu