Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Samolepky na stenu z hier

Zbierka návrhov inšpirovaná klasickými hrami. Nálepky a nálepky, ktoré sú skvelé na zdobenie spální a detských ihrísk.

či vaše deti milujú hry na ihriskách, ako sú napríklad pekáreň a pílka, alebo klasické stolové hry, s týmito nálepkami si môžete vybrať z radu návrhov, ktoré oslovia všetky deti, a tiež vám pripomenú vašu mladosť. Prečo neodovzdať svoje obľúbené minulé časy svojim najmenším?

výber ilustrácií, vďaka ktorým budú spálne a detské ihriská vynikať a inšpirujú deti k zábave!


aké herné nálepky nájdem?


existuje široká škála pestrých farebných vzorov , ktoré dokonale ladia s povrchmi vašej izby, či už ide o stenu, nábytok, okná alebo podlahu.


jednou z najobľúbenejších hier pre deti je hopscotch, vzory nálepiek pre hopscotch sú veľmi rozmanité, v podobe rakety, klasickým spôsobom alebo jednoducho veľmi farebné, aby inštancii dali hĺbku a život.


je to dobrý spôsob, ako vyzdobiť detskú izbu jednoduchým a rýchlym spôsobom , ktorý vytvára veľký vplyv za ekonomickú cenu. Inštalácia je veľmi jednoduchá, takže vo vnútri nie sú žiadne bubliny a dokonale sa integrujú. Povrchová úprava je matná, aby nedochádzalo k odrazom vonkajšieho svetla. Dajú sa ľahko vyčistiť vlhkou handrou.


dekoráciu izieb môžete doplniť ďalšími hernými návrhmi, ako sú twisterová hra, tic tac toe, bowling alebo nádherný detský okruh, aby ste sa držali na zemi a nechali ich malé autá jazdiť. Zábavným a originálnym spôsobom.


exkluzívna dekorácia so značkami hier a originálnymi nálepkami, ktoré budú dokonalé v miestnostiach. Vytvorte si priestor, ktorý si zaslúžia, a prinútite ich, aby strávili toľko hodín, koľko chcú, aby sa zabavili na špeciálnom mieste, váš domov bude dýchať dekorácie a bude vyrobený úplne na mieru a podľa vašich predstáv.


ak chcete, aby sa najmenší mali s novými nálepkami dobre, nechajte ich, aby sa rozhodli, ktorý dizajn sa im najviac páči, aby zistili, ktorý dizajn sa najlepšie hodí do ich miestnosti, a preto sa budú tešiť, že ho už budú mať doma.


ak nenájdete nálepku hry, ktorú hľadáte, neváhajte nás kontaktovať, máme tím grafického dizajnu, ktorý neustále zdokonaľuje a rozširuje zbierku návrhov, môžete tiež vytvoriť nálepku vyrobenú na mieru , buď z katalógu alebo nového na základe nápadu, ktorý máte. Stačí uviesť veľkosť a farbu, aby ste ich mohli vykonať, všetky výrobky sú vyrobené na mieru, aby ste mali skvelý a exkluzívny zážitok.

1-24 z 56 nálepky na stenu