Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na jazz a blues

Zbierka návrhov inšpirovaná jazzovou a bluesovou hudbou. Exkluzívne a originálne návrhy inšpirované žánrmi, ktoré pochádzajú z afrických a amerických spoločenstiev na konci 19. Storočia.

oduševnené nálepky
s portrétmi vašich obľúbených jazzových a bluesových hudobníkov, ako napríklad vojvoda elingtona, dovolenky v dovolenke alebo benny goodman. Vyberte si z množstva nálepiek s obrázkami ikonických umelcov, ktorí ovplyvnili tento populárny žáner. Alebo dokonca umiestni niektoré z najslávnejších textov na vašu stenu.

vysoko kvalitné nálepky, ktoré sa dajú ľahko použiť kdekoľvek. Ideálne pre spálne alebo pre vaše vlastné hudobné štúdio doma.

nálepky na jazz a blues!

široký výber na vytvorenie vášho jazzového kúta, dodanie osobnosti svojej firme alebo hudobnému miestu s iným dotykom, ktorý nebude mať nikto iný. jazzové nálepky je možné umiestniť na steny, nábytok, okná, vozidlá alebo prístroje v osobnom štýle.

nájdete návrhy s textami, ilustráciami spevákov a inštrumentalistov ako robert johnson, john lee šlapka. Siluety saxofonistov alebo trubačov. široká škála dekoratívnych nálepiek pre jazz a blues. Jedinečný a jedinečný štýl hudby, ktorý každý deň počúvajú milióny ľudí.

ak nemôžete nájsť nálepku jazzu alebo blues, ktorú hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Máme tím grafického dizajnu, ktorý dokáže vytvoriť požadované dielo podľa vašich špecifikácií a potrieb , veľkosti a požadovanej farby, takže máte jedinečný produkt.

nálepky na blues a jazz sa dajú ľahko umiestniť, takže vo vnútri nie sú žiadne bubliny. Dokonale zapadajú do vašich stien a sú veľmi estetické. Majú matný povrch, aby sa zabránilo odrazom svetla vnútri alebo vonku.

prišiel čas zmeniť dekoráciu , vytvoriť pohodlný priestor alebo domov, kde môžete stráviť toľko hodín, koľko len chcete, bez toho, aby ste sa nudili.

máte na výber medzi viac ako 40 farbami jazzových a bluesových nálepiek pre čiernobiele produkty. V prípade viacfarebných výrobkov je spracovanie vynikajúce, farba je živá a úplne zmení atmosféru vašej izby. Veľkosť je možné zvoliť podľa vašich potrieb tak, aby sa zhodovala s povrchom, ktorý potrebujete.

ozdobte svoj domov ďalšími výrobkami alebo inými témami, ktoré pomôžu vytvoriť požadovanú atmosféru. Nálepka sa dá ľahko odstrániť alebo odlepiť, pričom na stene nezostanú žiadne stopy, čo umožňuje rýchlu a ľahkú výmenu dekorácie.

1-21 z 21 nálepky na stenu