Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Kreslené samolepky na stenu

kreslené nálepky. Zbierka samolepiek s kresleným motívom. Ideálne na zdobenie izieb a priestorov pre deti.

zábavné a animované ilustrácie vašich najobľúbenejších kreslených postavičiek z filmov a televízií, ako aj originálne návrhy kreslených zvierat, ľudí a iných predmetov.

oživiť detské izby a naplniť ich osobnosťou a šarmom. Ľahko sa nanášajú, naše kreslené nálepky vytvoria svetlé a príjemné priestory, či už u vás doma alebo v obchode. Aký lepší spôsob zdobenia priestorov určených pre deti?

aké kreslené nálepky nájdete?


rozmanitosť tejto kolekcie je veľmi široká, nájdete skvelé dekoratívne kreslené nálepky , ktoré si môžete prispôsobiť podľa mena svojich detí a dať svojej stene veľa exkluzivity a hĺbky. Pridajte malé detaily, ako sú produkty prepínačov, ktoré vám umožnia dať posledný dekoratívny dojem, ktorý miestnosť potrebuje. Návrhy zvierat, ľudia, klasika karikatúry a mnoho ďalších, aby sa váš domov stal jedinečným miestom.

nálepky s karikatúrou sa dajú veľmi ľahko obliecť, nie sú tam žiadne bubliny a povrch je matný, aby sa predišlo odrazom vo vnútornom alebo vonkajšom svetle. Môžete ich vyčistiť vlhkou handričkou a po odstránení nezanechá žiadne zvyšky.

v spoločnosti tenstickers máme tím grafického dizajnu, ktorý vám môže vytvoriť váš jedinečný animovaný dizajn , ak nenájdete ten, ktorý sa vám páči, neváhajte ho požiadať na adrese info@tenstickers. Co. Uk

vytvorte priestory, kde môžete stráviť toľko hodín, koľko len chcete, bez toho, aby ste sa nudili a úplne prispôsobili vám alebo vašim deťom. Je veľmi dôležité mať pohodlný domov a pomocou samolepiek s nálepkami získate transformáciu, ktorú chcete. Vaši hostia budú ohromení a schvália váš dekoratívny štýl.

1-24 z 215 nálepky na stenu