Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky do kín

milovník kina? Filmový fanúšik? Naše nálepky do kina sú pre vás úplne dokonalé. Budete môcť zmeniť nudný a nevýrazný vzhľad miestností domu a zmeniť ich na miesta s veľkou originalitou a charakterom. Dať svoje múry, ktoré toľko potrebné, aby v priebehu našich kín obtlačky!

tieto návrhy sú ideálne pre miestnosti, kde sledujete svoje obľúbené filmy, možno aj salóniky. úplne úžasné nálepky z vinyl cinema, ktoré zanechajú trvalý dojem na každého, kto sa pozerá na vaše steny. Naše vinylové kino obtlačky vytvoria skvelú atmosféru vo všetkých vašich izbách. Môžete použiť tieto vzory na akýkoľvek rovný a hladký povrch. Ozdobte svoje steny obľúbenou filmovou ponukou, alebo dokonca ozdobte svoje okná milovanou postavou!

3, 2, 1 akcia! Pridajte na svoje steny nejakú akciu a charakter!


pre filmových fanatikov máme k dispozícii úžasnú škálu nálepiek. Tu nájdete viac ako 300 návrhov! Niektoré z našich návrhov zahŕňajú hollywoodske hviezdy, ktoré si môžete prispôsobiť svojim menom, obrázky ikon kín a mnoho ďalšieho. Máme pre váš laptop nálepky filmov , citácie od harryho pottera, pána prsteňov, hviezdne vojny, pre každého niečo.
nálepky filmov sú fantastickým doplnkom v každej miestnosti, detskej izbe vašich detí, v spálni alebo v obývacej izbe. Nájdite svoj dokonalý dizajn, upravte jeho veľkosť a farbu podľa svojich preferencií a potom ho ľahko aplikujte na svoj plochý povrch alebo stenu!

náš fantázický tím gafického dizajnu môže zmeniť väčšinu produktov v našej kolekcii podľa vašich potrieb. Takže ak potrebujete konkrétnu veľkosť a nemôžete ju nájsť, nemusíte sa obávať, dajte nám vedieť. Budete mať možnosť získať svoj perfektný prispôsobiteľný filmový štítok bez problémov! Dokonca máte možnosť mať úplne personalizovanú nálepku na film , pošlite nám vzorku toho, čo by ste chceli, veľkosti, farby atď. A je to také jednoduché!

naše výrobky sú vhodné do domácnosti alebo vonku na autách a oveľa viac, úplne odolné voči poveternostným vplyvom a bublinám. Povrchová úprava je matná, čo znamená, že tieto vinyly neodrážajú žiadne blúdiace svetla do vašej izby! Sú to výrobky vysokej kvality, dlhá životnosť, nízke ceny.
prečo čakať? Ak máte radi kiná a filmy, tieto sú pre vás ideálne. Nikde inde nenájdete lepšie návrhy, kvalitu ani ceny. Teraz si prezrite túto kolekciu skvelých nálepiek!
Samolepka pre bábätká s hviezdami na palube pre vaše autá a vozidlá. Tento dizajn je postavička detského filmu, ktorú budete radi používať.
Samolepka pre bábätká s hviezdami na palube pre vaše autá a vozidlá. Tento dizajn je postavička detského filmu, ktorú budete radi používať.
Prispôsobiteľný
1.99

1-24 z 165 nálepky na stenu