Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Samolepky na stenu pre domáce zvieratá

ozdobné vinyly pre domáce zvieratá, ktoré ozdobia váš domov zábavným a jedinečným spôsobom. Naša kolekcia dodá vašim múrom živé farby a životný štýl, už nikdy nebudete musieť hľadieť na naše múrne steny. široká škála nálepiek pre domáce zvieratá na vyplnenie vášho domova. Naše výrobky môžu byť prilepené kdekoľvek od stien po nábytok, vypínače, zariadenia ako sú mobily alebo počítače a dokonca aj vaše auto. Pokiaľ bude váš povrch rovný a nebude mať žiadne drážky ani priehlbiny, naše nálepky pre domáce zvieratá sa ľahko prilepia na vaše steny. Sú veľmi ľahko sa čistia, jednoducho utrite neporiadok vlhkou handričkou. Sú tiež odolné voči počasiu, takže dážď alebo lesk, vaše nálepky budú vždy vyzerať skvele a akoby boli úplne nové!

pozrite sa na tieto nevkusné vzory!


existuje veľké množstvo samolepiek na stenu pre domáce zvieratá , potlačených viac ako 50 krásnymi farbami. Nájdete nálepky na psie labky , roztomilé psy a mačky, nálepky so psom na palube a mnoho ďalších. Neustále pracujeme na tom, aby bola naša zbierka ešte väčšia a ešte lepšia, takže v tejto kolekcii bude niečo dokonalé!

môžete si kúpiť nálepky domácich miláčikov z našej širokej ponuky, alebo ak sa snažíte nájsť perfektnú nálepku, potom môžeme nálepky tiež navrhnúť a vyrobiť podľa vašich potrieb a vkusu. Máme úžasný tím pre grafický dizajn, ktorý s radosťou vytvára ideálne návrhy. Predapsy, ktoré sa vám páčia, jeden z našich štítkov, ale chceli by ste s tým niečo zmeniť? To nie je problém, môžeme pre vás zmeniť ktorýkoľvek z našich návrhov. Naše obtisky domácich miláčikov sú vyrábané na zákazku podľa potrieb zákazníka. Tak ako získate vlastnú nálepku? Je to jednoduché, použite náš prispôsobený nástroj na nálepky na našej stránke alebo nám pošlite e-mail s ukážkou vzoru a sepcifikáciami. Náš dizajnérsky tím potom začne pracovať na vašej nálepke!

ozdobte svoj domov pomocou týchto úžasných návrhov. Naše výrobky sa veľmi ľahko nanášajú za predpokladu, že váš povrch je rovný a čistý. Tieto úžasné vzory vám umožnia vyzdobiť váš domov za nižšiu cenu bez potreby renovácie a maľovania. Naše nálepky sú tiež potlačené matnými farbami, aby neodrážali žiadne blúdiace svetla. Na čo teda čakáte, prezrite si našu kolekciu teraz a teraz si nájdite perfektnú nálepku!
Nálepka na stenu psa, ideálna pre milovníkov domácich zvierat a zvierat a pre ľudí, ktorí veria, že psy sú najlepším priateľom človeka.
Nálepka na stenu psa, ideálna pre milovníkov domácich zvierat a zvierat a pre ľudí, ktorí veria, že psy sú najlepším priateľom človeka.
1.99
Zvieratá - portrét čiernobielej ilustrácie mačky. Skvelé pre milovníkov zvierat a vhodné pre všetky vekové kategórie. K dispozícii v rôznych veľkostiach a 50 farbách.
Zvieratá - portrét čiernobielej ilustrácie mačky. Skvelé pre milovníkov zvierat a vhodné pre všetky vekové kategórie. K dispozícii v rôznych veľkostiach a 50 farbách.
2.99

1-24 z 115 nálepky na stenu