Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na motokros

úžasná zbierka nálepiek inšpirovaná vzrušujúcim športom motokrosu. Ideálne pre fanúšikov bežeckých pretekov na motokrosových bicykloch.

miluješ vzrušenie z tohto populárneho športu? Ak áno, tak prečo nevyzdobiť svoj domov alebo doplnky týmito skvelými štítkami na stene ilustráciami motokrosových pretekárov v akcii. Vyniknite od svojich priateľov pomocou týchto ľahko použiteľných nálepiek s pútavým dizajnom.

k dispozícii je veľa veľkostí a farieb, aby vám čo najlepšie vyhovovali. Nanášajte na akýkoľvek plochý povrch ľahko a bez problémov. Sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylu, ktorý vydrží 15 rokov. A po odstránení nezanecháva na povrchu žiadne zvyšky ani poškodenia!

a ak nemôžete nájsť motokrosové nálepky, ktoré hľadáte, môžete nám poslať e-mail na adresu info@tenstickers. Com a my radi pošleme vašu žiadosť, aby sme pre vás vytvorili perfektnú nálepku práve pre vás! Sme vždy otvorení novým nápadom a radi by sme vám urobili prispôsobiteľný motokrosový štítok, ktorý hľadáte.

naše jedinečné motokrosové nálepky dokonale padnú na akýkoľvek plochý povrch, takže ich môžete nalepiť kamkoľvek budete chcieť! Vložte ju do svojej izby a budete ju milovať ešte viac, pretože bude presne odrážať, kto ste a čo máte radi!

1-24 z 26 nálepky na stenu