Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Štýl

Formát

Počet ľudí

Samolepky na stenu oktoberfest

Zbierka oktoberfest obtlačkov. Nástenné nálepky s ilustráciami piva , lederhosenov a všeobecných oktoberfestových dekorácií! Priveďte do svojho domu ducha najslávnejšieho nemeckého festivalu! Zdobenie nápadov tak, aby zodpovedali jednému z najpopulárnejších festivalov na svete. Tisíce návštevníkov z celého sveta sa každoročne usadzujú na mníchov pre oktoberfest. Získajte domov s oktoberfestom s jednou z našich fantastických nálepiek.

naše nálepky oktoberfestu sú výrobky vysokej kvality a je možné ich ľahko nalepiť. Môžete do nákupného košíka pridať špachtľku, ktorá vám pomôže správne ju umiestniť. Má matný povrch.

ohromte svojich hostí a usporiadajte najlepšiu oktoberfestovú párty


naše nálepky pre oktoberfest je veľa, takže môžete dať osobnosť všetkým objektom. Máme k dispozícii veľa rôznych veľkostí a tiež môžeme vytvoriť nálepku podľa vašich vlastných veľkostí!

ak nenájdete hľadaný dizajn, neváhajte nás kontaktovať, môžeme vytvoriť návrh prispôsobený pre vás, náš tím dizajnérov rozširuje túto tému každý deň a my vám môžeme vytvoriť svoj osobný štítok s oktoberom na mieru alebo vykonať úpravy ktorýchkoľvek z nich. Tento produkt vám umožní vytvoriť jedinečnú atmosféru a osobnosť za zníženú cenu a vytvoriť veľký vplyv.

nájdete veľké množstvo vzorov, jednofarebných výrobkov alebo výrobkov v plných farbách, moderných alebo historických, v závislosti od toho, ako chcete ozdobiť našu oktoberfestovú párty!
sú vhodné na umiestnenie vonku , na okná, autá alebo na akýkoľvek rovný povrch. Veľmi ľahko sa čistia vlhkou handričkou. Ideálny produkt na párty, ktorý všetkých hostí prekvapí vysokou úrovňou exkluzivity.

1-11 z 11 nálepky na stenu