Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na ovocie

Svetlá a pestrá zbierka samolepiek s dizajnom všetkého druhu ovocia. ideálne nálepky pre vašu kuchyňu alebo firmu.

hľadáte nový spôsob, ako oživiť kuchyňu doma? Tieto nálepky na ovocie sú perfektným spôsobom, ako okamžite a bez problémov dodávať farbu a život. Vyberte si z veľkého množstva ovocných ilustrácií alebo dokonca z podrobných fotografických nálepiek ovocia, ktoré slúca z úst.

tieto ovocné vzory budú tiež vyzerať skvele v kaviarňach a reštauráciách. prispôsobiť v mnohých farbách a veľkostiach tak, aby čo najlepšie vyhovovali vám a priestorom, ktoré chcete ozdobiť.

aké ovocné nálepky nájdete?


všetky naše návrhy sú veľmi farebné a originálne, takže máte dokonalú a vyváženú dekoráciu. viacfarebné ovocné nálepky vyplnia steny hĺbkou a životnosťou, sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a majú dlhú životnosť. jednobarevné ovocné obtisky sú ideálne na umiestnenie na stenu, nábytok alebo akýkoľvek rovný povrch, na výber máte viac ako 40 farieb, aby ste našli tú, ktorá sa dokonale integruje s povrchom, ktorý chcete ozdobiť.
náš produkt zanechá každého prekvapeného, vytvorí priestor s osobnosťou, podľa vášho vkusu v každej miestnosti.

ovocné vinyly sa veľmi ľahko obaľujú, takže vo vnútri nie sú žiadne bubliny, matný povrch a veľmi ľahko sa čistia navlhčenou tkaninou.

dekorácia je kľúčovým bodom pre pohodlné izby, v ktorých môžete stráviť mnoho hodín bez toho, aby ste sa nudili steny.


v spoločnosti tenstickers máme tím grafického dizajnu, ktorý dokáže vytvoriť požadovaný dizajn , každý deň pridávame nové produkty do našej kolekcie, ale ak potrebujete špeciálny dizajn, aby ste mali jedinečný a exkluzívny štítok s ovocím , neváhajte nás kontaktovať, vieme upraviť existujúce katalógové návrhy a vytvoriť nový podľa vašich požiadaviek, s požadovanou veľkosťou a farbami.


Ak máte radi zdravé a prírodné nápoje, táto nástenná fotografia je ideálna pre vašu kuchyňu. Kreatívny dizajn z našej zbierky nálepiek na dlaždice.
Ak máte radi zdravé a prírodné nápoje, táto nástenná fotografia je ideálna pre vašu kuchyňu. Kreatívny dizajn z našej zbierky nálepiek na dlaždice.
2.75

1-24 z 80 nálepky na stenu