Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na stenu v paríži

Zbierka návrhov inšpirovaná romantickým mestom paríž. Krásne ilustrácie a nálepky na fotografie z hlavného mesta francúzska.

chcete v domácnosti vytvoriť elegantnú a štýlovú atmosféru? Tento výber nálepiek vám ponúka širokú škálu návrhov, s obrázkami ikonických pamiatok, ako je napríklad eiffelova veža a nádherné parížske ulice. Alebo si dokonca môžete vybrať textovú nálepku, ktorá ukáže, ako veľmi máte radi paríž.

dajte svojim stenám nejaké „joie de vivre“ s týmito krásnymi nálepkami, ktoré sa dajú ľahko použiť a odstrániť.

ozdobte si dom parížskymi nálepkami

hlavnou pamiatkou paríža je eiffelova veža , pamätník, ktorý nájdete v mnohých našich výrobkoch, pretože je hlavnou ikonou tohto mesta. Jednotlivé návrhy veže s kvetinovým štýlom alebo zložené vzory, ako je panoráma mesta, kde sa nachádza eiffelova veža, champs-Élysées, arc de triomphe, katedrála notre dame a mnoho ďalších pamiatok a symbolických budov tohto veľkého mesta ,

vzory sú ideálne na umiestnenie na čelo postele v hlavnej spálni, na veľkú stenu v jedálni alebo kdekoľvek inde. Nálepky na stenu sú vhodné pre všetky povrchy, pokiaľ sú ploché, steny, nábytok, vozidlá, sklo, dvere...

široká škála návrhov, ktoré opustia každého, kto navštívi váš domov a uvidí vašu novú parížsku výzdobu, ktorú ste vytvorili, ohromenú. Lacný produkt, ktorý bude mať veľký vplyv na steny a úplne zmení atmosféru vášho domova a vytvorí priestor podľa vašich predstáv.

nemôžete nájsť ozdobné nálepky a nálepky z paríža , ktoré hľadáte? V tenstickers máme tím dizajnérov, ktorí neustále vytvárajú nové vzory vo všetkých kolekciách. Môžeme tiež vytvoriť akýkoľvek požadovaný model, kontaktujte nás a pošlite nám svoj nápad, farbu a veľkosť a my vytvoríme jedinečný produkt práve pre vás.

parížske nálepky sa dajú ľahko umiestniť, aby počas aplikácie nezostali vo vnútri žiadne bubliny. Umožnia vám obnoviť vaše dekorácie, keď ich budete potrebovať, pretože po odstránení nezanechajú na stene žiadne stopy. Dajú sa ľahko utrieť vlhkou handrou a povrch je matný, aby sa zabránilo oslneniu vnútorným a vonkajším svetlom.

vytvorte novú dekoráciu podľa vašich potrieb s našimi parížskymi nálepkami a prekvapte všetkých, ktorí vás navštívia.

1-24 z 27 nálepky na stenu