Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na prírodnú stenu

exkluzívna kolekcia nálepiek prírody na ozdobenie stien vášho domova alebo priestorov, dodanie osobnosti nábytku, doplnkov a zariadení, ako sú notebooky alebo smartfóny. Produkt, ktorý bude vyzerať skvele, kdekoľvek ho umiestnite, bude sa dokonale integrovať a vytvára elegantný a krásny priestor. Musíte opustiť klasické biele a nudné steny, aby ste mali úplne vytvorené prostredie. Nálepky s prírodou so širokou škálou vzorov, z ktorých si môžete vybrať, vám umožnia nájsť dizajn, ktorý hľadáte, a najlepšie sa prispôsobiť vášmu priestoru.

aký druh prírodných nálepiek nájdem?


existuje široká škála vzorov vhodných pre všetkých divákov a so štýlmi všetkých ročných období, ktoré majú nálepku s jesennými tónmi, jarnými farbami alebo čokoľvek, čo chcete.

príkladom nálepiek týkajúcich sa prírody sú horský alebo morský trompe l'oeil, efekt, ktorý bude vyzerať skvele na stene a dodá vašej izbe osobnosť, vďaka čomu bude jedinečný a každý, kto vás navštívi, bude ohromený.

stovky vzorov listov, stromov, flóry a fauny, ktoré nájdete v prírode, návrhy, ktoré vášmu domovu a priestorom dajú jedinečným a exkluzívnym spôsobom život a hĺbku, aby mali požadovaný dom alebo priestory.

výrobok vyrobený pre vás, takže máte k dispozícii prírodnú vinylovú nálepku, ktorú chcete, stovky návrhov a ak nemôžete nájsť ten, ktorý hľadáte, žiadny problém, máme tím grafických dizajnov, ktorý vytvára nové vzory každý deň. Okrem toho môžete tiež vytvoriť požadovaný dizajn, stačí nás kontaktovať, komentovať, či chcete upraviť už existujúci alebo možno nový podľa vašich požiadaviek. Neváhajte a požiadajte o osobný štítok s prírodou!

nájdete tiež nálepky s osobnosťou prírody s textami, ktoré si môžete prispôsobiť podľa mena najmenších doma, podľa svojho obľúbeného čísla alebo podľa toho, čo uprednostňujete

1-24 z 156 nálepky na stenu